Zobacz temat - [ MG ZR ] UTRATA MOCY
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ MG ZR ] UTRATA MOCY

tomek-sis - Nie Sie 21, 2011 13:51
Temat postu: [ MG ZR ] UTRATA MOCY
WITAM

Mam problem , mój MG ZR utracił moc zachowuje się jakby ktoś mu do bagażnika 3 tony ołowiu włożył, do 100 km/h przyspiesza w ok 1 min, dopiero pow 3 tys obr/min wykazuje należyta moc, po odpięciu przepływomierza powietrza auto wchodzi w tryb awaryjny i jest wszystko ok, po wpięciu przepływomierza ponownie brak mu mocy proszę o wskazówki


Tomek

Firq - Nie Sie 21, 2011 14:12

dymi ?? jak chodzi na wolnych obrotach ?? jak odpala ?? jak auto jedzie po odpięciu przepływki ??
tomek-sis - Nie Sie 21, 2011 15:21

odp. auto nie dymi , na wolnych obrotach pracuje bez zarzutu , odpala prawidłowo bez problemu , po odpieciu przepływki moc jest prawidłowa przyspiesza bez zarzutu , moc traci dopiero po podpięciu przepływki
Firq - Nie Sie 21, 2011 15:27

no to problem jest rozwiązany :) podmień przepływke i zobacz jak auto idzie wtedy i jak będzie ok tzn ze twoja stara przepływka na gruz idzie :) bo nie ma sensu szukać innych przyczyn skoro z przepływka sa takie jaja.
tomek-sis - Sob Wrz 03, 2011 13:18

Witam

No i problem rozwiazany rzeczywiście była to przepływka, ale żeby było smieszniej żadna używana którą wkładałem nie zadziałała, musiałem je zwracać, dopiero kupiłem nową i oryginalną Boscha i wtedy zadziałało ,wniosek taki że przepływki używane będą chodzić tylko w samochodach w których chodziły w innych niestety nie dziwne, ale prawdziwe na wszystkie podróbki i zamienniki szkoda pieniędzy, na 5 szt 4 wracają do reklamacji jedynie Bosch robi należyte. innej opcji nie ma

bociannielot - Sob Wrz 03, 2011 13:31

tomek-sis, ale kupiłeś oryginalną do r/mg czy też do astry/fiata i przełożyłeś wkład?
tomek-sis - Sob Wrz 03, 2011 13:44

kupiłem nową boscha całą, bez żadnej przekładki do MG, okazyjnie w Fota za 420,00 ale normalnie kosztuje ok 550,00 samochód przyspiesza znacznie lepiej niż na starej

pozdrawiam

bociannielot - Pon Wrz 05, 2011 10:24

tomek-sis, do astry niecałe 300zł, no ale teraz już za późno :wink:
azer - Pon Wrz 05, 2011 22:13

bociannielot napisał/a:
tomek-sis, do astry niecałe 300zł, no ale teraz już za późno :wink:
coś ostatnio w tych od astry podmienili i nie do końca działają te ostatnio kupione.