Zobacz temat - [Rover 620Si] Powypadkowy, prośba o wycenę wartości auta
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 620Si] Powypadkowy, prośba o wycenę wartości auta

cage - Czw Wrz 01, 2011 15:31
Temat postu: [Rover 620Si] Powypadkowy, prośba o wycenę wartości auta
Witam Serdecznie!

Rover 620Si był moim pierwszym autem, służył mi długo i dbałem o niego co chwilę coś usprawniając :) Tarcze przednie wymienione na większe i mocniejsze, nowe komplety opon co by się lepiej drogi trzymać, drążki, wachacze, geometria... Było już tak pięknie :D

Niestety pewnego feralnego dnia, 30 lipca pewien taksówkarz postanowił z prawego pasa skręcić w lewo, zajechać mi drogę i skasować moje auto. :(


W załączniku zdjęcie z przed i po wypadku.

Uszkodzeniu uległ pas przedni, lewy błotnik, maska, chłodnica wody i klimatyzacji, zbiornik płynu do spryskiwaczy, końcówki podłużnic i silnik się nieznacznie cofnął na gumach. więcej grzechów nie pamiętam, ale wprawne oko może ocenić to na zdjęciach wykonanych w wysokiej rozdzielczości, które znajdują się tu: Rover.zip

PYTANIE DO FOUMOWICZÓW: Ile mogę uzyskać za to autko? Rover stoi teraz na oponach letnich Michellin Energy Saver 195/65/R15 (2 sezon), które podnoszą wartość auta. Żadnych problemów z Silnikiem, skrzynią i innymi poważnymi elementami nigdy nie miałem. Podczas wypadku układ jezndny nie został w żadnym stopniu uszkodzony.

[ Dodano: Czw Wrz 01, 2011 15:31 ]
Chciałbym dodać, że w warsztacie wycena części niezbędnych do naprawy Rovera wyniosła 2400 PLN. Ponieważ nie zdecydowałem się na naprawę bo i tak planowałem zmianę auta na nowsze, niestety nie uzyskałem kosztorysu aby porównać czy chcieli ostro przyciąć na częściach, ale podejrzewam że tak, bo naprawia miała iść z OC sprawcy.