Zobacz temat - MG ZR '02. Diesel. Uszkodzony.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - MG ZR '02. Diesel. Uszkodzony.

kzrr - Sro Wrz 14, 2011 09:01
Temat postu: MG ZR '02. Diesel. Uszkodzony.
Będe miał możliwośc ew. kupna takiego. Auto uszkodzony jak na zdjęcia. Pytanie w jakim stanie jest zawiecha. Ile mniej więcej potrzeba by żeby blacharke zrobić to co widać. Felgi i opony też trzeba będzie kupić. Jeśli zawiecha okazała by się wporządku, ile mniej więcej może być warty w takim stanie ?
Remigiusz - Sro Wrz 14, 2011 09:58

kzrr, Trzeba jechać na geometrie nikt nie jest jasnowidzem :wink:
kzrr - Sro Wrz 14, 2011 10:28

No to wiadomo na starcie. :)

Pytanie jak z blacharką ile mogą kosztować te elementy ?

Remigiusz - Sro Wrz 14, 2011 10:48

To nadkole przód ok 120zl :wink: Z tylu to nie wiem co jest wgniecione bo są refleksie na karoserii, a błotnik tył bym znów przykręcił bez kupowania nowego to się da naprawić :razz:
bociannielot - Sro Wrz 14, 2011 10:58

kzrr, a masz pewność że podłużnice nie przestawione - oglądałeś go od spodu?, mój r był w podobnym miejscu uderzony i nie było sensu robić z tym że po tych zdjęciach ciężko cokolwiek wywnioskować - może być lepiej niż u mnie było może być podobnie...
kzrr - Sro Wrz 14, 2011 12:04

Nie oglądałem go jeszcze. Najpierw bede znać cene i jak będzie mi pasować to bedą sprawdzał zawieche. Geometria pojdzie na pierwszy ogień.
marcinmarcin - Sro Wrz 14, 2011 18:27

wydaje mi się że i przód i tył przestawione - tak na pierwszy rzut oka... jakby wyliczać według programów kosztorysowych to naprawa zapewne przynajmniej z 10k...
kzrr - Sro Wrz 14, 2011 19:44

Czyli jesli wyjdzie ze zawiecha przestawiona to nie ma sensu kupowac. Proste.
Raptile - Pon Wrz 26, 2011 15:04

up
kzrr - Pon Wrz 26, 2011 15:31

No tak można było się spodziewać że Raptile podbije :rotfl:

Cena - 5000 pln co myślicie ?

Raptile - Pon Wrz 26, 2011 16:23

kzrr, zawieszenie całe ?
kzrr - Pon Wrz 26, 2011 16:26

Tego nie wiem. Musiałbym by pojechać zobaczyć. Ale jeśli wycenili wartość auta na 5k więc (wydaje mi się że chyba) całe, jeśli sprawdzali oczywiście.
Pytanie nawet jeśli zawiecha cała, silnik dobrze pracuje etc i cała reszta jest ok, to czy 5k to trochę jednak nie za dużo....

maniaq - Pon Wrz 26, 2011 16:42

przy takim dzwonie nie obejdzie sie bez ogledzin IMHO, na zdjeicu nei bedzie widac co sie zadzialo z autem, co sie podalo np, czy opone tyl;ko zdjelo i uszkodzilo tylko blotnik, czy np poszlo po zawiasie i podluznicy... a to roznica zasadnicza

Wiec wsiadz w auto i lec ogladac, daleko masz, gdzie to stoi ?