Zobacz temat - [75 CDT] Pomoc w sprawie Roverka 75
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [75 CDT] Pomoc w sprawie Roverka 75

tazOR - Pon Wrz 19, 2011 23:55
Temat postu: [75 CDT] Pomoc w sprawie Roverka 75
Witam wszystkich forumowiczów.

Jestem tu nowy, planuje dołączyć do użytkowników roverków stad proszę o wyrozumiałość.

Do tej pory bylem zadowolonym posiadaczem MB, którego znam już z każdej możliwej strony i wiem co w trawie piszczy, jednak przypadkiem wpadł mi w oko roverek 75. Miłość od pierwszego wejrzenia :)

Stad moje pytanie... na co zwrócić uwagę przy zakupie żeby się nie naciąć, jakie części najszybciej się zużywają. Czy skrzynie automatyczne są awaryjne czy wszystko zależy od ich utrzymywania? Jeśli zdecyduje się na automat - jak go sprawdzić. Poradźcie proszę gdzie zajrzeć, czemu się przyjrzeć :)

Po zakupie na pewno pochwale się na forum :) O ile oczywiście będzie czym :)

ps. czy R75 jest w ogóle warty zakupu?:)

Z góry dziękuję za wszelkie informacje :) Pozdrawiam, Przemek

walbor62 - Czw Wrz 22, 2011 16:03

Od maja ubiegłego roku nie jestem posiadaczem Rovera 75 - a dokładnie moja żona, obecnie jeździ Jaguarem x-type 2,0 diesel, co ciekawe do dnia dzisiejszego z wielkim sentymentem wspomina roverka , którym jeździła przez dwa i pół roku. Myślę, że jest to odpowiedź na Twoje pytanie czy warto kupić. Przez cąły czas użytkowania samochodu nie było z nim żadnych poważniejszych kłopotów. Warunek - serwisować bez przesadnego oszczędzania na częściach i traktować jak przystało na limuzynę a nie katować jak samochód sportowy.
szoso - Czw Wrz 22, 2011 16:06

tazOR napisał/a:
Stad moje pytanie... na co zwrócić uwagę przy zakupie żeby się nie naciąć, jakie części najszybciej się zużywają. Czy skrzynie automatyczne są awaryjne czy wszystko zależy od ich utrzymywania? Jeśli zdecyduje się na automat - jak go sprawdzić. Poradźcie proszę gdzie zajrzeć, czemu się przyjrzeć

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15124 :czytaj to: