Zobacz temat - Proszę o ocenę - Rover 75
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Proszę o ocenę - Rover 75

bibiking - Sro Wrz 28, 2011 21:00
Temat postu: Proszę o ocenę - Rover 75
Dzień dobry,
Znalazłem poniższy model Rovera 75, bardzo byłbym zobowiązany za wszelkie opinie. Moje oko nie znalazło zle spasowanych części lub innych mechanicznych mankamentów i generalnie wydaje mi się, że autko prezentuje się przyzwoicie choć co prawda, jest to niestety tylko CDT.

Poniżej link:
http://otomoto.pl/rover-7...-C20702623.html

Pozdrawiam serdecznie,
Bartek

Piotrass - Sro Wrz 28, 2011 22:40

Nie posiada ESP, czujnika deszczu, kierownica ma nieoryginalne obszycie i mały przebieg jak na diesla z tego rocznika...
bibiking - Sro Wrz 28, 2011 22:48

Piotrass napisał/a:
Nie posiada ESP, czujnika deszczu, kierownica ma nieoryginalne obszycie i mały przebieg jak na diesla z tego rocznika...


Tak, też zwróciłem uwagę na kierownicę i rzeczywiście przebieg wydaje się być nierealny, ale i tak wydaje mi się, że prezentuje się przyzwoicie.

haszczyc - Czw Wrz 29, 2011 06:56

brakuje parę śrubek w silniku ;)
kalixt - Czw Wrz 29, 2011 08:30

Witaj, oglądałem ten samochód parę razy ostatecznie kupiłem z okolić wawy mimo że tu pod nosem był roverek....
Ten samochód stoi tam już rok, w tym samym miejscu.

bibiking - Czw Wrz 29, 2011 14:35

kalixt napisał/a:
Witaj, oglądałem ten samochód parę razy ostatecznie kupiłem z okolić wawy mimo że tu pod nosem był roverek....
Ten samochód stoi tam już rok, w tym samym miejscu.


Witaj, powiedz mi co tam jest? Jestem z Białej i mam kawałek do Elbląga dlatego chętnie bym Cię wykorzystał w ramach wszelkich info lub obserwacji które nasunęły Ci się w czasie oględzin auta. Wykończenie kierownicy rzeczywiście jest irytujące ale zawsze można się postarać o zamiennik, zastanawia mnie, wspomniany tutaj już słusznie, sam nie dostrzegłem, brak niektórych śrubek pod maską. Czy mógłbyś się podzielić innymi spostrzeżeniami, dlaczego ostatecznie nie zdecydowałeś się na zakup, itp. Ewentualnie odezwij się na priv.

Pozdrawiam,
Bartek

szoso - Czw Wrz 29, 2011 15:18

bibiking napisał/a:
Ewentualnie odezwij się na priv.

myślę że inni też chcieli by wiedzieć, więc nie ma pisania na priv tylko tutaj :wink:

kalixt - Czw Wrz 29, 2011 21:06

W weekend postaram się podjechać tam z aparatem popstrykam parę Fotek.