Zobacz temat - [rover 75] zamość, cóż to za auto
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [rover 75] zamość, cóż to za auto

iv - Nie Paź 09, 2011 22:46
Temat postu: [rover 75] zamość, cóż to za auto
poszukiwań cd. proszę o opinie tego tutaj
http://otomoto.pl/rover-7...-C20174516.html

ciężko znaleźć przyzwoite auto w kraju ale próbuję

Oskar - Pon Paź 10, 2011 12:28

a przed ostatnim zdjęciu widać, że świeci mu się poduszka i chyba ABS. to może być wiele, rzeczy co do poduszki np kostka pod siedzeniem mogla sie wypiąć a ABS to np czujka w prawym przednim kole. Ogólnie mnie by to odstraszyło gdyż to mogą być poważne rzeczy. Co dalej, jest to najuboższa wersja. Dosłownie goła. Z detali to wyrwane to od pojemnika na napoje, gałka zmiany biegów to na górze urwane. Jest napisane, że ma radio CD ale na zdjęciu wygląda, że nie ma wcale radia.. I teraz wiem, że może wydać się to zbyt sceptyczne ale wydaje mi się że była obszywana kierownica (może po to by zakryć rzeczywisty przebieg) i oparcie to z przodu pomiędzy fotelami coś takie za jasne jest i odstaje trochę za bardzo. To tyle co ja zauważyłem.
iv - Pon Paź 10, 2011 20:49

kliknęłam pomagaska, bo naprawdę wdzięczna jestem za pomoc
której się wreszcie doczekałam:-)
szukam dalej

haszczyc - Pon Paź 10, 2011 21:18

Ale golas faktycznie, i za taką cenę moim zdaniem zdecydowanie nie warto takim autem się interesować lepiej znaleźć coś lepszego z lepszym wyposażeniem, wiem wiem łatwo się mówi, znaleźć ładnego i zadbanego Roverka to nie lada sztuka ale wytrwałość będzie kiedyś nagrodzona pięknym R który będzie stać przy twoim domku ;)
iv - Wto Paź 11, 2011 21:54

a co to znaczy lepsze wyposażenie?
co powinien mieć?
i po czym to poznać
szukam raczej silnika cdti

encor - Wto Paź 11, 2011 22:20

To jest najuboższa wersja wyposażenia jaka może być tj.
Tylko 2 elektryczne szyby, z tyłu szyby na "korbkę".
Brak: podgrzewanych siedzeń, kontroli trakcji, tempomatu, komputera pokładowego, nawigacji, zmieniarki CD.
Jeśli dobrze widzę. co jest ciężkie do zauważenia na tych zdjęciach, to klimatyzacja jest manualna - nie ma climatronica 2 strefowego.

Przyciski od podgrzewanych siedzeń, tempomatu, kontroli trakcji znajdują się pod panelem klimatyzacji, jeśli oczywiście takie wyposażenie występuję.

Tutaj jest słabszy silnik CDT ;)

Oskar - Wto Paź 11, 2011 23:33

iv,

to proste wystarczy że na aukcji będzie zdjęcie deski rozdzielczej i trzeba spojrzeć na ilość przycisków pod panelem sterowania od klimy podaje zdjęcie żeby było wiadomo o co mi chodzi:

damianz11 - Sro Paź 19, 2011 23:54

Jak dla mnie to strasznie wiochą zalatuje od tego R75.