Zobacz temat - [R75] Wymiana pompy paliwa w zbiorniku
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Wymiana pompy paliwa w zbiorniku

toster - Sro Lis 02, 2011 14:53
Temat postu: [R75] Wymiana pompy paliwa w zbiorniku
Witam!
Właśnie nie bez problemów wymieniłem wspomnianą pompę ale pojawił się pewien problem - DUUUŻY problem. Wyciągając całe to ustrojstwo z baku wyciągnąłem chyba za dużo i teraz nie wiem jak to wszystko wewnątrz poukładać. Proszę o pomoc bo mnie zaraz coś nagłego trafi!

Boncky - Sro Lis 02, 2011 16:09
Temat postu: Re: [R75] Wymiana pompy paliwa w zbiorniku
toster napisał/a:
Witam!
Właśnie nie bez problemów wymieniłem wspomnianą pompę ale pojawił się pewien problem - DUUUŻY problem. Wyciągając całe to ustrojstwo z baku wyciągnąłem chyba za dużo i teraz nie wiem jak to wszystko wewnątrz poukładać. Proszę o pomoc bo mnie zaraz coś nagłego trafi!



tak to jest jak baletnica za budowę domu się bierze:) jakieś zdjęcia żebyśmy wiedzieli o co chodzi, dodatkowo tam wszystko do siebie pasuje, nie wiem co mogłeś ominąć

toster - Sro Lis 02, 2011 17:29

no więc wyciągnąłem tę całą konstrukcję z pompą w środku a ztej pompy wychodził marszczony plastikowy wężyk, no i dalej ciagnąłem za ten wężyk, na końcu którego znajdował się jakiś biały plastikowy pojemnik z rurą. oczywiśvie mogę to wszystko z powrotem "upchnąć" w baku, ale powinno to chyba być do czegoś przymocowane
longer86 - Sro Lis 02, 2011 17:43

ta rurka na wężyku powinien tam też być drut taki sprężynujący ma miejsce w korytku za pompą paliwa w kierunku tyłu samochodu, niedawno w jakimś temacie robiłem schematyczny rysunek jak to wyglada

[ Dodano: Sro Lis 02, 2011 17:43 ]
w tym temacie jest wszystko dokładnie opisane z pięknym rysunkiem :P

http://forum.roverki.eu/v...iwa&start=0#top

toster - Pią Lis 04, 2011 10:40

Dziękuję za pomoc. Chyba wszystko działa