Zobacz temat - [R25 ] jak ustawić lampy??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 ] jak ustawić lampy??

EMERYT19 - Nie Lis 13, 2011 10:10
Temat postu: [R25 ] jak ustawić lampy??
wymienilem lampy z anglikow na europe.. i lampa od pasazera strasznie niko swieci w porownaniu do drugiej... regulatror maksywalnie w gore a w drugiej max w dol... do tego jak unosze je elektrycznie to nie unosi jej wcale...czy to lampa jest do d... czy cos mozna z tym zrobic?? dodadam ze na mocowaniach tez ustawilem jak najwyzej...
Chester - Nie Lis 13, 2011 11:59

EMERYT19, a korektor zaskoczył w mocowanie na odblysniku?? może to jest przyczyną i dlatego nie mozesz ustawic
EMERYT19 - Nie Lis 13, 2011 13:55

Chester napisał/a:
a korektor zaskoczył w mocowanie na odblysniku??


nie bardzo wiem o co chodzi... wyciagnalem ta lampe...wszystko jest na swoim miejscu ale ruszajac regulatorem w gore to nie reaguje...jedynie w dol...

[ Dodano: Nie Lis 13, 2011 13:55 ]
Chester napisał/a:
a korektor zaskoczył w mocowanie na odblysniku??


juz wiem o co chodzilo... zlozylem juz jak nalezy podnosi i opuszcza na recznym...wiec mysle ze jesli silniczek sprawny to na elektryce tez pojdzie.... pytanie o korektor bylo pomocne...dzieki

Chester - Nie Lis 13, 2011 14:17

jesli silniczek korektora jest sprawny i elektryka w aucie jest ok to powinno działać w 100%
EMERYT19 - Sob Sty 28, 2012 20:42

Chester napisał/a:
powinno działać w 100%
no sprawdze jak sie sciemni i dam znac..

[ Dodano: Nie Lis 13, 2011 17:31 ]
;/ nadal cos nie tak...chyba silniczek padniety... na anglikach chodzily obie... ale to sobie przeloze... jak bede w pl... ale jeszcze nizej swieci......jak jeszcze mozna podniesc albo opuscic?? na mocowaniach??

tronsek - Sob Sty 28, 2012 21:18

UP
EMERYT19 - Nie Lut 12, 2012 14:07

Dodano: Sob Sty 28, 2012 20:42 ]
no ustawilem te lampy rowno...jednak od pasazera nie podnosi sie i nie opuszcza elektrycznie...pamietam ze na anglikach obie pracowaly...przelozylem silniczek z angielskiej wersji i nadal nic...jak odpina ta lampe to druga zaczyna sie sama podnosic i opuszczac,,,to samo jest czasami w trakcie jazdy...obstwiam zware...wiazka chyba odpada raczej bedzie przewod od jednej lampy do drugiej uszkodzony... wiem ze sam sobie tworze mozliwe przyczyny ale moze ktos mnie z bledu wyprowdzi albo zasugeruje cos jeszcze bo oczy bola jak mam tak nisko opuszczone
_________________

[ Dodano: Nie Lut 12, 2012 14:07 ]
poradziłem sobie sam....... jakby ktos mial problem z podniesieniem bardzo wysoko chetnie pomoge:)

tronsek - Nie Lut 12, 2012 14:32

EMERYT19 napisał/a:
poradziłem sobie sam....... jakby ktos mial problem z podniesieniem bardzo wysoko chetnie pomoge:)
To może opisz co i jak trzeba zrobić, aby inni w przyszłości mogli z tego skorzystać.
EMERYT19 - Nie Lut 12, 2012 14:41

wystarczy popuscic spojler na srubach lub tez go zdemontowac... lampe z dolnego mocowania wykrecic a na gornych poluzowac... pchnac ja od dolu tak aby mocowanie minelo calkowicie otwor na srube...nastepnie druga reka ja wkrecic tak aby mocowanie oparlo sie na srubie....gorne mocowania dokrecic i zalozyc spojler...w moim przypadku byl jeszcze silniczek do wymiany... jednak z angielskiej wersji tez byl uszkodzony.[pisalem o tym we wczesniejszych postach w tym temacie]... co prawda montaz spojlera pozniej moze troche sie roznic niz czesniej bo lampa jest mocno wyparta do przodu....ale otowry powinny pasowac... nie wiem czy teraz nie bedzie za wysoko ale jest lepiej niz bylo....