Zobacz temat - [R75] Automatyczna skrzynia biegów. Pyt. o program E
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Automatyczna skrzynia biegów. Pyt. o program E

dodinho - Czw Gru 01, 2011 01:20
Temat postu: [R75] Automatyczna skrzynia biegów. Pyt. o program E
Witam,
chciałbym zasięgnąć informacji na temat oznaczenia "E" prze automatycznej skrzyni. Zgaduję, że jest to tryb ekonomiczny... Po wyborze "S" pojawia mi się "S" na wyświetlaczu. Podobnie jest z trybem oznaczonym płatkiem śniegu. Gry próbuję włączyć "E" nic na wyświetlaczu się nie pojawia. Jeśli jest możliwość zaoszczędzenia odrobiny paliwa to bardzo by mi się przydało gdyż moja 75 łyka dość sporo... Z góry dziękuję za pomoc dla świeżo upieczonego (od 3 dni) posiadacza Roverka 75 (oraz byłego posiadacza R600 :)) .

dukat11 - Czw Gru 01, 2011 07:22

E oznacza Error czyli błąd skrzyni. Tryb sport przed biegiem wyświetla S np SD,SP itd, tryb zimowy ma odpowiedni gwiazdkę a ekonomiczny nie ma nic.
SlawekG - Czw Gru 01, 2011 12:43
Temat postu: Re: [R75] Automatyczna skrzynia biegów. Pyt. o program E
dodinho napisał/a:
Jeśli jest możliwość zaoszczędzenia odrobiny paliwa to bardzo by mi się przydało gdyż moja 75 łyka dość sporo... .


Wszystkie R75 2,0 tak mają. A do tego jeszcze w automacie.... Ale miałeś - chyba - tego świadomość decydując się na zakup auta ważącego 1,6t

dodinho - Czw Gru 01, 2011 20:16

Jasne, że miałem świadomość :) Tylko myślałem, że coś tam urwę z tego spalania... Za jakiś czas zainwestuję być może w sekwencję. Spalanie spalaniem ale ta frajda i komfort jazdy - bezcenne :)

Dzięki za odpowiedź i pozdro

sknerko - Pią Gru 02, 2011 09:17

dodinho, jedź do PHJOWI i niech ci wgra nowe mapy zobaczysz ze twoja V6 może być oszczędna.
Markzo - Nie Gru 04, 2011 00:06

oszczędna to raz, ale jakiego kopa dostaje :D na zlocie mi Mariusz te mapki nowe wgrał, to potem na kawałku autostrady nie było przebacz, nie wiedziałem, że do blisko 200 potrafi się tak napedzać :twisted:
sknerko - Nie Gru 04, 2011 13:43

Markzo, miałem dokładnie tak samo jak mi PHJOWI wgrał
dodinho - Sro Lis 13, 2013 15:58

a jak się ma temat map w przypadku sekwencji. Zamontowałem sobie takową i zastanawiam się czy w tym przypadku mapy też coś by mi jeszcze pomogły...