Zobacz temat - Ilość MG i Roverów w Polsce
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Ilość MG i Roverów w Polsce

szylozbi - Czw Gru 01, 2011 20:52
Temat postu: Ilość MG i Roverów w Polsce
Chciałem się Was poradzić odnośnie rzeczy, która chodzi już za mną od jakiegoś czasu. Mianowicie czy jest gdzieś wgląd w to ile Roverów i MG jeździ w naszym kraju? Najlepiej z podziałem na modele i województwa. Czy w MSW udzielą mi takich informacji? Pozdrawiam
Pawkaz - Czw Gru 01, 2011 21:04

Sam jestem tego ciekawy ;)Narazie mozemy posprawdzac dane z naszego forum
7Tomi - Wto Gru 13, 2011 21:01

Zawsze można zrobić listę na forum ;)

Ja znam ok 30 samochodów z okolic Pilzna :)

seyfer - Wto Gru 13, 2011 21:08

ja w mojej małej mieścinie spokojnie 10-15 R zliczę, MG póki co żadnego
demin - Sro Sty 04, 2012 15:46

Wszystkie samochody zarejestrowane są w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK), jednakże Wydziały Komunikacji mogą tylko zrobić pogląd ile jest zarejestrowanych Roverów w danym powiecie (lub mieście na prawach powiatu), a ich ogólnej liczby w Polsce raczej nikt nie udostępnia ;)
slax - Sro Sty 04, 2012 16:01

A czy każdy może pójść i poprosić o udostępnienie takich danych? czy to raczej TOP SECRET?
bociannielot - Sro Sty 04, 2012 16:08

U mnie tego pełno i 200 i 400, kilka 600, nie jedno 75, mało 25 Ale za to ZR-ki ze dwie i jednego ZS-a się doliczyłem :smile: . Ale 200 i 400 naprawdę od groma :shock: .
pelson91 - Sro Sty 04, 2012 16:13

ja w Nadarzynie jedną R45 widuję, w Pruszkowie stoi kilka 4-setek i 6-setek, z czego jedna to totalny wieś tuning :lol: jak zobacze ją na parkingu to fotkę cyknę i pokażę, żeby nikomu do głowy nie przyszło tak zepsuć auta :P A z nowszych to 2 sztuki R75 w Pruszkowie śmigają i w sumie tyle. Aaa i na parkingu niedaleko uczelni stoi R25
Alexi - Sro Sty 04, 2012 16:55

U mnie w Kolnie

2x 45
3x600
1x200
1x25
1x75
1xZT

mike-l - Sro Sty 04, 2012 17:41

Błąd w temacie: nie "ilość" lecz "liczba", samochody są policzalne :P
demin - Sro Sty 04, 2012 18:36

slax napisał/a:
A czy każdy może pójść i poprosić o udostępnienie takich danych? czy to raczej TOP SECRET?


Dane nie są "TOP SECRET", ale lepiej pójść, ładnie się uśmiechnąć i się wszystkiego dowiemy (oczywiście bez danych osobowych) niż załatwiać to telefonicznie. Cały pyk cyk polega na paru kliknięciach myszką ;)

dobryziom - Czw Sty 05, 2012 10:19

jak rejestrowałem swojego Tomcata to miła pani powiedziała mi ze w Polsce tego modelu jest 26 sztuk... Ciekawe ile na dzień dzisjszy bo to było 3 lata temu.
Alexi - Pią Sty 06, 2012 22:31

Tak się składa akurat że jeden mój znajomy pracuje w WK. Jak go spotkam to mu zlecę ;p A u drugiego pracownika przeprowadzałem spis ludności i też spoko z niego koleś ;p
MaReK - Sob Sty 07, 2012 00:12

alexi napisał/a:
Tak się składa akurat że jeden mój znajomy pracuje w WK. Jak go spotkam to mu zlecę ;p

Niech Ci zgra na pendrive wszystkie dane kontaktowe do właścicieli tych R/MG :)
Jako Klub w imię zacieśniania więzów między użytkownikami aut marki Rover i MG, zrobimy elegancki SPAM :) Zatrudnimy także sztab ludzi, aby poszukiwał wszystkich na facebooku/nk/tweeterze ;)

Glodzio - Sob Sty 07, 2012 00:40

MaReK napisał/a:
alexi napisał/a:
Tak się składa akurat że jeden mój znajomy pracuje w WK. Jak go spotkam to mu zlecę ;p

Niech Ci zgra na pendrive wszystkie dane kontaktowe do właścicieli tych R/MG :)
Jako Klub w imię zacieśniania więzów między użytkownikami aut marki Rover i MG, zrobimy elegancki SPAM :) Zatrudnimy także sztab ludzi, aby poszukiwał wszystkich na facebooku/nk/tweeterze ;)


Marku jako że tymczasowo jestem bezrobotny to z chęcią się tym zajmę, tylko najpierw załatwcie listę osób posiadających auto produkcji MG Rover :mrgreen: