Zobacz temat - [420 sdi] jaka pompa wtryskowa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [420 sdi] jaka pompa wtryskowa

hektorone - Nie Gru 11, 2011 09:21
Temat postu: [420 sdi] jaka pompa wtryskowa
Witam mam problem szukalem juz prawie wszedzie i nie moge znalezc jaka pompe wtryskowa dokladnie posiada moj rover ?
Otóż chcezamowic pompe a na allegro widzialem ze ludzie dokladnie nie znaja sie na tym co sprzedaja jedni wystawiaja mechaniczna jako ze niby pasuje do sdi ale wyczytalem gdzies na forum ze to bzdura tak wiec moje pytanie brzmi czy pompa dokladnie ta http://allegro.pl/pompa-w...1911739073.html podejdzie mi do mojego roverka ? jestod td ale jest sterowana elektrycznie i do silnika 2.0 tak jak w moim roverku. czy ewentualnie ktoos moze napisac numer bosch pompy ale numery ktore pasuja gdyz wyczytalem ze pomp jest kilka rodzajow

Remigiusz - Nie Gru 11, 2011 09:32

hektorone, Masz pokrywę silnika z 3 dziurami czy 4 dziurami na śrubę to mocowania :?:

Jak masz 3 dziury to masz SDI to z linku na allegro jak masz 4 to masz silnik SD czyli mechaniczna pompę.

tronsek - Nie Gru 11, 2011 09:35

Do silników SDi wchodzi pompa BOSCH VP-37, natomiast do silników SD pompa BOSCH VE.
Ta pompa z aukcji jest to VP-37 do SDi.

hektorone - Nie Gru 11, 2011 09:35

to jest napewno silnik sdi :)
czyli ta pompa z linu bedzie pasowac ? bo na niej jest napisane td wiec dlatego sie zastanawialem

tronsek - Nie Gru 11, 2011 09:37

Cytat:
bo na niej jest napisane td wiec dlatego sie zastanawialem
To nic nie znaczy, bo oba silnikimają turbo.
hektorone - Nie Gru 11, 2011 09:41

DZIEKI WIELKIE ZA POMOC :D ZARAZ ZAMAWIAM