Zobacz temat - [ mg zr]nie działają wycieraczki czasowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ mg zr]nie działają wycieraczki czasowe

jarecki_74 - Sro Gru 14, 2011 21:07
Temat postu: [ mg zr]nie działają wycieraczki czasowe
W mg zr nie działają wycieraczki czasowe ,jak włączę spryskiwacz powinny wytrzeć trzy razy a tego nie robią ,spryskiwacz pryska,z przełącznika też nie chodzą,pozostałe nastawy wycieraczek działają,elektryk stwierdził że to przekaźnik,ale nie mógł go znaleźć.Gdzie szukać tego przekaźnika?A może to coś innego? Tylna wycieraczka jak ją włączam to wyciera trzy razy i się wyłącza,cz tak ma być,czy powinna wytrzeć tylko raz ?
Mundekk - Pią Gru 16, 2011 14:25

Temat wielokrotnie omawiany na forum, to popularna usterka. Prawdopodobnie wytarła Ci sie blaszka w silniku wycieraczki
kipy - Pią Gru 16, 2011 14:45

tak jak kolega pisze blaszka wycieraczek czasowych się wytrała lub złamała, rozwiązanie zrobić tak jak ja zrobiłem rozebrać silniczek wycieraczek, jest na nitach dolutować kawałek blaszki do tej co się wytarła skręcić silniczek spowrotem na śrubkach i naktętkach i cieszyć się z wycieraczek na nowo lub zakupić "nowe" używki :grin: pozdro
jarecki_74 - Pią Gru 16, 2011 16:26

dziękuję za pomoc,jutro rozbiorę silniczek wycieraczek i spróbuję go polutować :smile: pozdrawiam
JacK - Pią Gru 23, 2011 18:38

sprawdź wpierw bezpieczniki u mnie tak było