Zobacz temat - Wawa - Rover 75 z warsztatu przy ul Kłobuckiej
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Wawa - Rover 75 z warsztatu przy ul Kłobuckiej

dragolcia - Sro Gru 21, 2011 05:37
Temat postu: Wawa - Rover 75 z warsztatu przy ul Kłobuckiej
Witajcie!

Dotyczy Rovera 75, 1999r, benzyniak, 2.5, kolor błękit metalic, full opcja z warsztatu przy Kłobuckiej w Warszawie.

Do sprzedania za 11200 z przebiegiem ok 213000. Właścicielem jest kierownik warsztatu, jak mówił, poprzedni właściciel zostawił auto do lakierowania (3 elementy, nie po wypadku tylko mocne zarysowania) i postanowił go sprzedać i od niego został kupiony przez właściciela warsztatu.
Do wymiany ma rozrząd, wymaga naprawy tłumika (coś tam stuka). Generalnie praca silnika bardzo stabilna, oprócz delikatnych drgań (coś jak rezosnans, podobne wrażenie robił R600) żadnych uwag, po wypstrykowaniu (jak to kobiety potrafią) wszystkich elementów i przycisków i naciśnięciu "Auto" przy klimie dmuchawy się wyłączyły, dopiero po ponownym włączeniu silnika zaczęły z powrotem działać (czy to normalne? czy jednak kobieta nie powinna niczego dotykać ;) ).

Moje pytanie i prośba zarazem brzmi - czy ktoś miał styczność z tym modelem, może sam interesował się kupnem tego modelu ale jakiś szczegół zaważył na decyzji? Będę wdzięczna za pomoc :)

Pozdrawiam
PS. Linku do oferty nie mam, gdyż oferta jakiś czas temu wygasła.