Zobacz temat - [Rover 416 kombi] problem z odpaleniem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [Rover 416 kombi] problem z odpaleniem


mcgregor15 - Nie Sty 01, 2012 13:12
Temat postu: [Rover 416 kombi] problem z odpaleniem
Witam !

Mam problem który był już przerabiany na forum wiele razy, nie mogę odpalić ze względu na immo, rok temu w październiku było to samo i skończyło się na kupnie zestawu startowego komputer+immo+pilot - teraz znów to samo i już się nie łudzę bo wszystkie możliwe sposoby opisane na forum nie skutkują. Mam serdeczną prośbę o namiary do kogoś kto potrafi dostosować komputer wyczyści mi komputer. Bo wszyscy w mich okolicach nie chcą słyszeć o tym rodzaju sterownika silnika (silnik Hondy) - bo dostać zestaw startowy do kombika graniczy z cudem.
Proszę o ratunek - bo jestem na tyle zielony że autko stoi i jestem uziemiony na amen.
Pozdrawiam.

[ Dodano: Nie Sty 01, 2012 13:12 ]
Za wszelkie informacje jak odpalić samochodzik chętnie się odwdzięczę - proszę o jakąkolwiek radę - mogą być na pw bo jutro zaczyna się szkoła a do szkoły i przedszkola mamy 3 km.

kadzaf - Nie Sty 01, 2012 14:49

A czy koniecznie musi być od kombiacza ? od innej 400tki badz pochodnego roverka z podobnym osprzetem nie podejdze ? :/
Adrian - Nie Sty 01, 2012 14:50

Bateria w pilocie sprawna? Może trzeba ją wymienić?
mcgregor15 - Nie Sty 01, 2012 18:57

Baterie oczywiście wymieniłem, pilot sprawdzony przez elektronika - sprawny, ja już przećwiczyłem wszystkie możliwe sposoby i nic. A komputer z innych R400 nie podchodzi - to jest silnik z hondy ten sterownik jest trzy wtykowy a nie jak większość jedno wtykowy i znajduje się pod nogami pasażera w podłodze.

[ Dodano: Nie Sty 01, 2012 18:57 ]
rover 416 kombi 1,6 silnik z Hondy nr sterownika 37820 - PP4 - R00 RA