Zobacz temat - [R75] joonior - pytania, przemyślenia, dywagacje
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] joonior - pytania, przemyślenia, dywagacje

joonior - Pon Sty 09, 2012 11:15
Temat postu: [R75] joonior - pytania, przemyślenia, dywagacje
Witam!

Przeszukałem całe forum wzdłuż i wszerz i już wiem, że jest niesprawny :/ Przy wbiciu wstecznego biegu pojawia się dźwięk słyszalny ok 5sec. :bezradny: W związku z tym nasuwa się moje pytanie: Gdzie najlepiej jest to sprawdzić i naprawić? Oczywiście zależy mi też na tym żeby było to stosunkowo blisko mojego miejsca zamieszkania więc w grę wchodzi woj. LUBUSKIE. Czy ma ktoś może namiary na jakiś servis, warsztat znający się na rzeczy i przede wszystkim na Roverkach i MGkach? Byłbym bardzo wdzięczny za każdą pomoc bo w googlandi nic nie znalazłem.


Aaaa....i jeszcze pytanko: Czy to normalne, że w moim kombi przy każdym wbiciu wstecznego biegu załącza się wycieraczka tylnej szyby?? :shock: nawet gdy nie pada?! :shock: :shock:

apples - Pon Sty 09, 2012 11:36

http://forum.roverki.eu/v...p=633182#633182

Lubuskie http://forum.roverki.eu/v...p=590106#590106

joonior - Pon Sty 09, 2012 11:53

dzięki bardzo :)
A co z tylną wycieraczką? Ktoś coś wie? Trochę mnie to dziwi :shock:

VMatas - Pon Sty 09, 2012 14:26

Może żebyś widział gdzie na wstecznym jedziesz - wyglądałoby logicznie :D Nie mam Tourer'a - więc nie powiem jak ma być:)
joonior - Pon Sty 09, 2012 14:35

Logiczne byłoby w tedy jakby załączała się samoistnie w tedy gdy pada a ona przy każdym wbiciu wstecznego przeciera szybę gdy nie pada również...hmmm... i pióro się wyrabia bo po suchym trze.... :/
kzrr - Pon Sty 09, 2012 15:03

W 200 jest tak w innych na pewno też, że jeśli masz włączone przednie wycieraczki nawet na najwolniejszym biegu i wrzucisz wsteczny to tylnia automatycznie tez się włącza.
joonior - Pon Sty 09, 2012 15:09

Później sprawdzę jeszcze raz....ale na 99% mam wyłączone wycieraczki... Najgorsze jest to żeby wyjechać od siebie z pod domu muszę troszkę nakręcić się na 2-3 razy się nie da.... więc muszę kręcić ok 5razy i za każdym razem gdy wbijam wsteczny piszczy mi popsuty czujnik cofania i zapiernicza wycieraczka... wnerwiające trochę :/





No i muszę przyznać się do nieuwagi..... mam czujnik deszczu włączony i dlatego przy każdym wbiciu wstecznego dźwięk poruszającej się tylnej wycieraczki umilał mi życie....ale już wszystko ok. Jestem nowym właścicielem i nigdy nie miałam wcześniej do czynienia z Roverkamin ale pomału się uczę :)


Dziękuję za pomoc :)