Zobacz temat - [R25 1.6 01r] Podgrzewanie Lusterek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 1.6 01r] Podgrzewanie Lusterek

gregoriuss - Nie Sty 22, 2012 10:45
Temat postu: [R25 1.6 01r] Podgrzewanie Lusterek
Witam wszystkich...
jak w temacie chciałbym aby ktoś konkretnie odpowiedział mi na pytanie czy w moim Roverku są podgrzewane lusterka...? mam chyba full opcje jeśli chodzi o elektrykę i z tego co widzę to elektrycznie sterowane lusterka wszystkie mają podgrzewanie, ja nie zauważam tego żeby u mnie działały, zaznaczam że podgrzewanie tylnej szyby działa super, teraz pytanie, kiedy ma działać to podgrzewanie tych lusterek...? jak się włączy pod.tylnej szyby...? czy jest może do tego inny przełącznik...? ewentualnie gdzie szukać usterek...?
z góry dzięki za odpowiedź forumowicze!!

leszczu - Nie Sty 22, 2012 11:47

Z tego co wiem to na szybce lusterka powinien być znaczek podgrzewania szyby, przynajmniej ja tak mam. :wink:
gregoriuss - Nie Sty 22, 2012 11:51

leszczu - a mniej więcej jak on wygląda...?
leszczu - Nie Sty 22, 2012 11:54

No jak znaczek podgrzewania szyby. :wink:
tuners - Nie Sty 22, 2012 12:24

nie na wszystkich lusterkach jest znaczek jak chcesz możesz to łatwo sprawdzić złap za mniejszą stronę łezki wyciąg ją jakby na zewnątrz i popchnij od szerszej strony w stronę krótszej i bez problemu wyjdzie żeby wsadzić trzeba zahaczyć najpierw od szerszej strony potem przycisnąć węższą do środka
gregoriuss - Nie Sty 22, 2012 14:18

tuners - boje się że popsuję lusterko jak zacznę sprawdzać w ten sposób, nie ma innego sposobu...? i kiedy samo podgrzewanie powinno działać...? wtedy gdy włączę podgrzewanie tylnej szyby...?
tuners - Nie Sty 22, 2012 15:44

tak, ale być może odpięło się coś właśnie w tamtym miejscu albo przy śniedziało, jak będę dziś przy samochodzie nagram Ci filmik to nic nie uszkodzisz ja zmieniałem 2 dni temu lusterka na niebieskie asferyczne musiałem bić szkłem o imadło żeby je wyjąć rozkruszone ;D
gregoriuss - Nie Sty 22, 2012 20:24

fajnie by było gdybyś mi to pokazał na tym filmiku, bo nie mam zamiaru bić szkłem w imadło...:D
tuners - Pon Sty 23, 2012 17:08

tutaj filmik

gregoriuss - Czw Gru 27, 2012 15:46

Dzięki wielkie Tuners !! ! filmik naprawdę bardzo mi pomógł, gdy by nie on to pewnie wyrwał bym lusterko z zawiasami...:D teraz rozebrane na części pierwsze i niestety coś jest nie teges z płytką grzewczą, bo napięcie dostaje na styki, wszystko czyste i przewodzi, ale płytka nie grzeje...:( już znalazłem wkład na allegroszu...:D pozdrawiam jeszcze raz i temat raczej do zamknięcia.

[ Dodano: Czw Gru 27, 2012 15:46 ]
jak by ktoś chciał to mam do oddania za przysłowiowego browara komplet lusterek podgrzewanych ale nie grzejących, dla kogoś kto nie ma grzania to są eleganckie, lustro w dobrym stanie plastik też. jak co to kontakt PW

Zigg - Wto Gru 20, 2016 08:55

Podepnę się pod temat.

Czy grzanie lusterek jest na jednym obwodzie bezpiecznika z grzaniem tylnej szyby ?