Zobacz temat - [r620] Czy zderzak od Accord pasuje do rovera ??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [r620] Czy zderzak od Accord pasuje do rovera ??

davidlive - Pią Sty 27, 2012 15:28
Temat postu: [r620] Czy zderzak od Accord pasuje do rovera ??
witam , jak w temacie czy zderzak od accorda pasuje do rovera.
tronsek - Pią Sty 27, 2012 16:24

Założyć się zapewne da, jednak przody tych aut są stylistycznie inne więc będzie to brzydko wyglądać.
davidlive - Pią Sty 27, 2012 17:19

chodzi mi tylko o możliwość założenia , czyli sam kształt pod błotniki, i lampy i gril , bo szerokość podobna jak sądzę .


UWAGA UWAGA!!!

Proszę mnie tu teraz nie brac ja wsiowego tuningowca , to tylko pomysł który jest daleki od realizacji .

co myślicie o tym zderzaku oczywiście trzeba by sprawdzić jak niski jest bo trzeba doliczyć glebę

tjuning

Oczywiście do tego byłby dany intercooler i jakieś ładne halogeny, żadnej siaty i innych filtrów do kamieni.


Może jak się komuś nudzi mógłby to przerobić w foto shopie do rovera byłbym wdzięczny

funfel - Nie Lut 19, 2012 21:38

fajny ten zderzak, ale z tego co widze nie bedzie pasowal do r600, patrz od lampy w strone koła.
davidlive - Pon Lut 20, 2012 22:33

stałem na giełdzie niedawno obok hondzi i widzę że niestety nie nada sie to w ogóle ale myślę że można by z chłopakami pogadać to by zrobili takie zderzak
Mayson - Pon Mar 12, 2012 00:49

Ani przód, ani tył fizycznie nie pasują i nie da się ich zamontować w R600.
zuber84cool - Sro Mar 28, 2012 22:35

Tzn mocowania zderzaków są takie same, tylko w obu tych samochodach zderzaki są inaczej wyprofilowane z racji innych kształtów nadwozia i stąd po prostu nie będą pasować.