Zobacz temat - reflektory Angel Eyes
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - reflektory Angel Eyes

piotrek_2510 - Wto Lut 07, 2012 16:14
Temat postu: reflektory Angel Eyes
Witam mam zamiar wymienić swoje stare reflektory na Angel Eyes, problem w tym że nie potrafie znaleść żadnego sklepu który coś takiego by posiadał. może ktoś wymieniał niedawno i mi podrzuci jakieś info R45 2001r
leszczu - Wto Lut 07, 2012 16:16

Do Rovera 45 takich reflektorów nie dostaniesz. :/
tuners - Wto Lut 07, 2012 18:07

są na to 2 sposoby odstawiasz auto odkręcasz lampy do firmy która robi soczewki prosisz o te z ringami ew.bi z ringami koszt około 300-400zł od lampy
lub kupujesz lampy z uk i reszta procedury ta sama tylko swoje później sprzedajesz i wychodzisz z lekkim plusem

lampy z uk 100-200zł szt

Koko_24 - Wto Lut 07, 2012 19:18

a że tak się dołączę do tematu i zapytam: te od anglika bez problemu pasują do naszych rowerków??
leszczu - Wto Lut 07, 2012 21:00

Koko_24 napisał/a:
a że tak się dołączę do tematu i zapytam: te od anglika bez problemu pasują do naszych rowerków??

Pasują, ale będziesz oślepiał innych kierowców, a do tego jeszcze twoje autko przeglądu technicznego nie przejdzie. :wink:

tuners - Sro Lut 08, 2012 08:22

chodzi o to że wysyłasz je do przeróbki na soczewki ,pasują mocowaniami itd. a tam są sprawdzane czy soczi są dobrze zamontowane
Koko_24 - Sro Lut 08, 2012 17:14

leszczu napisał/a:
Koko_24 napisał/a:
a że tak się dołączę do tematu i zapytam: te od anglika bez problemu pasują do naszych rowerków??

Pasują, ale będziesz oślepiał innych kierowców, a do tego jeszcze twoje autko przeglądu technicznego nie przejdzie. :wink:


a to czyli z anglika nie opłaci się kupować lamp. To będę musiał poszukać od wersji europejskiej :grin:

chmielu - Sro Lut 08, 2012 17:44

tuners napisał/a:
chodzi o to że wysyłasz je do przeróbki na soczewki ,pasują mocowaniami itd. a tam są sprawdzane czy soczi są dobrze zamontowane

gdzie znajde taka firme, ktora przerabia zwykle na soczewki ?

borek88 - Sro Lut 08, 2012 18:54

chmielu, u ciebie powinno to być prostsze i tańsze bo masz gładkie szkła
tuners - Sro Lut 08, 2012 19:36

na allegro reklamują się bodajże 2 firmy się tym zajmujące wpisujesz"przeróbka lamp"

wysyłałem do nich zapytanie
"Witam chciałbym się zapytać o przeróbkę angielskich lamp z auta "MG ZR" na soczewki i czy jest możliwość zrobienia soczewki na światła mijania i drugiej na długie (i jaki byłby koszt tego)"

odpowiedzi
bronislawcugier@op.pl
"Witam. Napewno można przerobić światła mijania. Jeśli chodzi o światła długie, muszę mieć reflektor w rękach aby zobaczyć ile jest miejsca z tyłu. Koszt przeróbki krótkich 650 zł/komplet , jeśli udało by sięzamontować też długie - koszt 750 do 800 max. Przed podjęciem decyzji proszę o kontakt tel. 698-738-630
Pozdrawiam Michał Cugier"


reflektory@vp.pl
"WSTAWIENIE DRUGIEJ SOCZEWKI NA DŁUGIE OBCIĄŻY NADMIERNIE MECHANIZM LAMPY I MOŻE SPOWODOWAĆ USZKODZENIA WEWNĄTRZ. NIE POLECAM.

Koszt przeróbki na soczewki zwykłe z mocowaniem H7 i D2S (oddzielne długie światło) to koszt 345zł/szt, natomiast przy soczewce bixenonowej (gdy jest jedna lampa z żarówka dwuwłókową ) na D2S to koszt 445zł/SZT jeśli lampa jest duża (wysoka i głęboka) to można zrobić na zwykłą H7 wtedy koszt może oscylować w granicach 550zł/szt. dorobienie lampy postojowej białej (tylko w USA) to plus 50zl/szt.
Jeżeli lampy są starego typu na ogół przed 1999r to konieczne jest szlifowanie kloszy na gładko pod soczewkę. Koszt ok 120zł (plastikowe) oczywiście sztuka. Szklane od 150zł! Czas przeróbki 3-4 dni - nie robimy na samochodach, lampy należy do nas dostarczyć osobiście lub pocztą. Gwarancja na użyte elementy i szczelność 12m."

chmielu - Sro Lut 08, 2012 23:15

hmmm... a jest roznica w jakosci swiecenia warta tych pieniedzy?
Ciufa - Czw Lut 09, 2012 00:08

chmielu napisał/a:
a jest roznica w jakosci swiecenia warta tych pieniedzy?

w MG ZR tak
moje i krzyska przerabiał Michał Cugier :]
Koko_24 napisał/a:
te od anglika bez problemu pasują do naszych rowerków??

jeżeli przerobisz na soczewki to nie będziesz oślepiał

borek88 - Czw Lut 09, 2012 06:22

ciekawe ile kosztuje u
Ciufa napisał/a:
Michał Cugier
polerowanie kloszy na gładko. może się orientujecie??
Ciufa - Czw Lut 09, 2012 11:48

jest podany numer telefonu, zadzwon
chmielu - Czw Lut 09, 2012 14:32

Ciufa napisał/a:
chmielu napisał/a:
a jest roznica w jakosci swiecenia warta tych pieniedzy?

w MG ZR tak
moje i krzyska przerabiał Michał Cugier :]
Koko_24 napisał/a:
te od anglika bez problemu pasują do naszych rowerków??

jeżeli przerobisz na soczewki to nie będziesz oślepiał


czyli generalnie to moge i nawet kupic sobie angliki lampy w bdb stanie, i on soczewkując bedzie w stanie mi zrobic z tego europejczyka?
bo te lampy co mam sa w niezbyt dobrym stanie (plastik spękał w środku), i mysle nad kupnem innych ;)

Ciufa - Czw Lut 09, 2012 14:34

jest podany numer telefonu, zadzwon
tuners - Sob Lut 11, 2012 07:26

chmielu,

ja właśnie będę tak robił ;D mam oberwane zaczepy i świecą na wysokości krawężnika szkoda już naprawiać lepiej angole przerobić :)