Zobacz temat - [Rover 620 2.0]prośba o ocene i pomoc w odgadnięciu wersii
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 620 2.0]prośba o ocene i pomoc w odgadnięciu wersii

didzuridu - Pią Lut 10, 2012 14:57
Temat postu: [Rover 620 2.0]prośba o ocene i pomoc w odgadnięciu wersii
zatsanwiam sie nad zakupem tego rovera :
http://tablica.pl/oferta/...gaz-IDJ6Rb.html wiem ze cena jest niska wiec raczej mozna sie spodziwać nie zawiele , ale zastanawiam sie jako jest to wersja bo nie ma takiej wersii jak 620D ew..sdi 105km ale to diesel , a ten jest jeszcze w gazie wiec juz nie mam pomysłu

pelson91 - Pią Lut 10, 2012 14:59

ciekawe w jakim stanie skóra na przednich fotelach (pod pokrowcami), z tyłu wygląda bardzo dobrze. No i ciekaw jestem jak auto by wyglądało umyte ;) Może się okazać, że to całkiem niezła okazja za te pieniądze ;) jeśli ma klimę, 4xelektryczne szybki itd
didzuridu - Pią Lut 10, 2012 16:05

fotele zawsze mozna wymienić ,zastanawiam sie nad tym czy jest to silnik rovera czy hondy nie jestem w stanie roszyfrowac chyba okazae sie to jedynie przy ogledzianch(właściciel nie wie a zdjec silnika nie ma)
Pawkaz - Pią Lut 10, 2012 17:10

Z tego co dobrze pamietam to jest to hondowska jednostka
marthinez - Pią Lut 10, 2012 19:10

Silnik 2.0 z LPG to Hondowska jednostka 115 lub 131 KM lub co mniej prawdopodobne 2.0 serii T, czyli 200KM.

Airbag pasażera ma podmienioną zaślepkę. :smile:

Sprytnie poukrywane istotne rzeczy takie jak przednie fotele, licznik, czy komora silnika.
I kompletnie nie trafia do mnie argument, ze auto nie umyte, bo taka pogoda - świetna reklama dla sprzedawanego towaru. :smile:
Choć pewnie bardziej świadome ukrywanie niedoskonałosci auta.

didzuridu - Sob Lut 11, 2012 12:13

najbardziej prawdopodobne sa te 2 pierwsze wersje silnika , po wątpie aby było to 200 km, poducha chyba strzeliła , fotele z pewnoscią bedą wytarte mam nadzieje ze nie poprute

[ Dodano: Sob Lut 11, 2012 12:13 ]
po ogledzinach, po strzale z przodu z tyłu raczej tez , silnik rovera nie hondy, dobrze spocony
poczekam na cos innego

KRYS - Sob Lut 11, 2012 23:19

Rovera? a więc Ti ?

Poduchy na bank strzelone.