Zobacz temat - Kupię R75 CDT, proszę o pomoc
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Kupię R75 CDT, proszę o pomoc

Piotrass - Czw Lut 16, 2012 12:13
Temat postu: Kupię R75 CDT, proszę o pomoc
Witam,
Chcę kupić R75
Tym razem w dieslu.
Co sądzicie o tym:
http://otomoto.pl/rover-75-C21876073.html

Sprawę 8x airbag, ESP, linii na wyświetlaczu, brak tylnego znaczna, brak halogenów i wytartą kierownicę sam zauważyłem. Sprzedający zapewnia, że wszystko jak najbardziej ok.

Czy ktoś z Was coś tu zauważył, lub ewentualnie czy ktoś może podjechać i go obejrzeć, bo ja mam 400km, a nie chciał bym się niepotrzebnie denerwować :)

sknerko - Czw Lut 16, 2012 14:25

zepsute siedzenie kierowcy z tyłu, skatowana tylna kanapa jak z taksówki, na plus czujnik deszczu i nie widać czy ma kontrole trakcji ale to może być ten przycisk.
SeniorA - Czw Lut 16, 2012 15:25

ma kontrolę trakcji i wyposażenie jest takie w sam raz, może przeciwmgielne by się przydały jeszcze.Wg. mnie ogólnie auto warte oglądnięcia, sprawdzenia i zainteresowania.
Piotrass - Nie Lut 19, 2012 09:51

Byłem i zobaczyłem. 400km psu w dupę. Już dawno nie widziałem takiego gluta! Auto spawane z dwóch. Tył wstawiany od R75 w zielonym kolorze. Dach jest ulepiony chyba nawet nie ze szpachlu, a z gówna :/ Całe auto w zaciekach, niepodomalowywane. Reflektory zaparowane. Wnętrze zużyte, drewno na środku kokpitu pęknięte. Pompka sprzęgła z BMW. Wentylator nie sprawny. Pedał sprzęgła przetarty aż do gołej blachy, przebieg oczywiście 160000. Ktoś poodpierdzielał takie kujawiaki z tym autem, że koniec.
xROnx - Czw Lut 23, 2012 09:31

... szok :|
Dydo - Czw Lut 23, 2012 11:09

Ciekawe ile śladów robi. Pewnie cztery w standardzie.