Zobacz temat - [416 GSi] Montaż spoiler'a, p&p z cabrio/coupe?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [416 GSi] Montaż spoiler'a, p&p z cabrio/coupe?


Wojtek88 - Pią Mar 30, 2012 16:37
Temat postu: [416 GSi] Montaż spoiler'a, p&p z cabrio/coupe?
Hej,

orientujecie się może czy spoiler na klapę bagażnika z coupe/cabrio (wydaję mi się, że cabrio jak i coupe mają taki sam spoiler), będzie pasował do sedana? ;)

Pozdrawiam,
W

tronsek - Pią Mar 30, 2012 19:59

Wojtek88 napisał/a:
rientujecie się może czy spoiler na klapę bagażnika z coupe/cabrio (wydaję mi się, że cabrio jak i coupe mają taki sam spoiler)
Cabrio nie miało spoilera. Spoiler od Coupe na szerokość będzie pasował, bo szerokość klapy jest taka sama. Jednak moim zdanie będzie głupio wyglądał. A patrzyłeś na spoiler od GTI ??
Wojtek88 - Pią Mar 30, 2012 23:10




chyba dużej różnicy nie ma, oprócz tego, że w gti jest na środku wzmocnienie ;) a z tego co się orientuję, ciężko dostać spoiler od gti :P

Gonia - Czw Kwi 05, 2012 07:59
Temat postu: Re: [416 GSi] Montaż spoiler'a, p&p z cabrio/coupe?
Wojtek88 napisał/a:
Hej,

orientujecie się może czy spoiler na klapę bagażnika z coupe/cabrio (wydaję mi się, że cabrio jak i coupe mają taki sam spoiler), będzie pasował do sedana? ;)

Pozdrawiam,
W


Coupe ma antenę na środku dachu, Cabrio ma antenę wysuwaną z tylnego błotnika. Cabrio miało jedynie taki malutki doczepiany spoilerek. Jeśli zamontujesz w cabrio spoiler od Coupe, to albo musisz odłączyć antenę lub wiercić otwór w spoilerze. Sedan ZTCP ma antenę w lewym, przednim słupku.

Wojtek88 - Czw Kwi 05, 2012 20:20

Jednak różnicę widać, spoiler z coupe ma podstawy dłuższe i będzie to komicznie wyglądać, łeee, myślałem, że będzie dobrze :<
tronsek - Czw Kwi 05, 2012 20:52

Wojtek88 napisał/a:
spoiler z coupe ma podstawy dłuższe i będzie to komicznie wyglądać,
Dokładnie. Szukaj od GTi.