Zobacz temat - [R600]Stukanie gdzieś z lewej strony
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600]Stukanie gdzieś z lewej strony

piwosz121 - Pon Kwi 02, 2012 10:41
Temat postu: [R600]Stukanie gdzieś z lewej strony
Witam mam rovera 600 i od pewnego czasu coś stuka tak jakby przeskakiwalo gdzieś z lewej strony z przodu,przy skręcie ok 45 stopni w jedną bądz drugą stronę, wymienilem przegub zewnętrzny ale to nic nie dalo (wczesniej mialem hondę civic i wlasnie przegub zewnętrzny bardzo podobnie stukal)

Kompletnie niewiem czym to może być spowodowane
bylem u kilku mechaników lecz nikt nie ma o tym pojęcia
jeden stwierdzil, że może to być przegub wewnętrzny ale nie podejmie sie tego

Mial ktoś może podobny problem ??

EE9 - Nie Maj 06, 2012 21:39

Może warto by było pojechać np na stacje diagnostyczną żeby sprawdzili Ci przednie zawieszenie równie dobrze może stukać drążek bądż sworzeń wahacza górnego itp
piwosz121 - Pon Cze 11, 2012 13:33

Witam ponownie
po wymianie przegubu wewnętrznego nic się nie zmienilo wręcz stukanie jest jeszcze większe
bylem u mechanika powiedzial że do wymiany skrzynia bo jest w samochodzie HAK i że to nie jego pierwszy przypadek koszt skrzyni 700zl i 300zl wymiana
Robil ktoś może coś takiego?

magill - Czw Cze 14, 2012 22:08

Po pierwsze.. Jedź do trzech innych mechaników zanim się za to zabierzesz..

Po drugie. Od stukania jest jeszcze końcówka drążka, lub łączniki stabilizatorów.

Po trzecie. U mnie też stukało jakiś czas temu. Wymieniłem końcówkę drążka i nic. Na przeglądzie nic nie stwierdził mechanik. Dopiero po jakimś czasie doszedłem do tego, że to osłona silnika z jednej strony jest niedokręcona i stuka o silnik ;p

Chudeck - Pon Cze 18, 2012 11:51

Mam ten sam problem, mechanik powiedzial, ze prekladnia kierownicza sie rozsypała :roll: