Zobacz temat - [ ROVER 220 SDI ] DRŻY KIEROWNICA
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ ROVER 220 SDI ] DRŻY KIEROWNICA

KWT - Sob Kwi 14, 2012 20:55
Temat postu: [ ROVER 220 SDI ] DRŻY KIEROWNICA
WITAM PODCZAS JAZDY DRŻY KIEROWNICA LEWO PRAWO!!! sam nie wiem co jest nie było tak ! przed uszkodzeniem amortyzatorów . ostatnio były wymieniane: przednie amory lewa poduszka silnika (gruszka),łączniki stabilizatorów.... to jedyne co mi sie kojarzy bo wymieniłem jeszcze kilka rzeczy...
predatoraf - Sob Kwi 14, 2012 21:01

U mnie nawet jak stoi w miejscu na zapalonym silniku to można zrobić masaż rąk ;)
Nie mówiąc o tym, że jak jadę po kostce brukowej to mi o mało co nadgarstków nie skręci, wszystko przedkładane jest na kierownicę, moim zdaniem trzeba wymienić końcówki drążka.

Mundekk - Sob Kwi 14, 2012 21:53

Może masz koła niewyważone? Spróbuj przełożyć koła tylne na przedznie, a przednie na tylne. Efekt niewyważonych kół może znacząco pogłębiać za niskie ciśnienie w oponach. Najpierw sprawdz ciśnenie a potem zmień koła
plemaster - Sob Kwi 14, 2012 22:02

A jak kondycja opon? Stare i zajechane też mogą dawać taki efekt.
KWT - Nie Kwi 15, 2012 10:34

fakt trohe mało powietrza jest , opony 50% bieżnika ... najpierw napompuje i sie przejade a wymiana amortyzatoró niema nato wpływu???
leszczu - Nie Kwi 15, 2012 10:34

Mundekk napisał/a:
Może masz koła niewyważone?

Najprawdopodobniej tak. :wink:

KWT - Nie Kwi 15, 2012 11:24

jak wymieniali mi amortyzatory w warsztacie to przy odbiorze auta pracownicy i szef firmy byli pijani... he a na 2 dzień musiałem i tak jechac na poprawke bo zapomnieli wsadzic podkładki tej dużej miedzy łozysko a amortyzator...szkoda słów na te warsztaty
leszczu - Nie Kwi 15, 2012 11:28

KWT napisał/a:
pracownicy i szef firmy byli pijani

A to wszystko jasne. :mrgreen: