Zobacz temat - Witam z nowym nabytkiem :D
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam z nowym nabytkiem :D

Wizard_gp - Nie Kwi 15, 2012 20:02
Temat postu: Witam z nowym nabytkiem :D
Witam serdecznie,

wprawdzie bliżej mi do pojazdu zwanego rowerem, ze względu na liczbę kół, aczkolwiek chciałbym żebyście również przywitali mnie w gronie Roverkowiczów. Urodziłem się w Japonii i zaraz po narodzinach wywieziono mnie do Włoch, tam spędziłem 14 lat, a w lutym tego roku przywędrowałem do Polski gdzie poznałem Wizard'a, od razu przypadliśmy sobie do gustu. Mam tyle samo koni co Rover 420SDi, więc coś mnie łączy z Roverkami ;)

Chętnie przyodzieje jakieś klubowe naklejeczki w ramach integracji ;)

A oto ja! [klick!]

pelson91 - Nie Kwi 15, 2012 20:12

niezły motór :P

Ścigaczy niestety nie lubię i średnio mi się podoba sposób poruszania się nimi przez ich właścicielów, a Tobie życzę bezpiecznej jazdy i dużo radochy ;)

Pawkaz - Nie Kwi 15, 2012 20:33

Bezawaryjnosci :wink:
mzas - Nie Kwi 15, 2012 22:10

CBR 600 F3 , klasyk można powiedzieć. Bardzo ładnie się prezentuje. :mrgreen: Gratuluje zakupu.
Wizard_gp - Pon Kwi 16, 2012 08:38

A dziękuję, dziękuję.. :D

pelson91 napisał/a:
Ścigaczy niestety nie lubię i średnio mi się podoba sposób poruszania się nimi przez ich właścicielów

Nie jest on typową szlifierą, to jest sportowy-turystyk, a cóż kierowców mamy takich jakich mamy lecz nie powinno się szufladkować. To tak jakby powiedzieć, że nie lubie beemek bo jeżdżą nimi dresy :fura: :P

kasjopea - Pon Kwi 16, 2012 11:46

Gratuluję zakupu :) .
tronsek - Pon Kwi 16, 2012 11:52

Gratuluję extra szlifiery.
bociannielot - Pon Kwi 16, 2012 11:56

Wizard_gp napisał/a:
To tak jakby powiedzieć, że nie lubie beemek bo jeżdżą nimi dresy
no i blachary po solarium :wink: . Gratulacje i lepszej pogody życzę tak co by można pośmigać troszku na tym motorku(dziś u mnie pada :wink: ) :!:
MaReK - Pon Kwi 16, 2012 12:06

To na Zlot XXI jedziesz nim czy R75 ;D ?
Z ilu zdjęć ten film? I dlaczego nie masz jakiegoś dźwięku w czołówce ;) Myślałem, że mi się audio zwaliło, a tu po prostu taka niedoróba ;P

A motocykl fajny. Obyś tylko nad nim panował i uważał na kierowców samochodów.

Wizard_gp - Pon Kwi 16, 2012 12:19

MaReK napisał/a:
To na Zlot XXI jedziesz nim czy R75 ?

Zależy czy żona będzie chciała jechać ze mną czy nie :P
MaReK napisał/a:
Z ilu zdjęć ten film?

4
MaReK napisał/a:
I dlaczego nie masz jakiegoś dźwięku w czołówce

No właśnie nie miałem pomysłu co tam wstawić :P
MaReK napisał/a:
Obyś tylko nad nim panował i uważał na kierowców samochodów.

Prowadzi się przewidywalnie, także z tym nie ma problemu, ale jak już wspomniałeś to na kierowców samochodów trzeba uważać, bo co niektórzy celowo zajeżdżają drogę :/
bociannielot napisał/a:
Gratulacje i lepszej pogody życzę tak co by można pośmigać troszku na tym motorku(dziś u mnie pada )

Dziękuję, co do pogody to u mnie też leje, co odbiera mi radochę z nowego nabytku, bo mogę sobie na niego tylko popatrzeć :(

[ Dodano: Pon Kwi 16, 2012 12:19 ]
tronsek napisał/a:
Gratuluję extra szlifiery.

Do szlifiery brakuje mu kilka sekund ;)

Raptile - Pon Kwi 16, 2012 13:37

Wizard_gp, zamyka licznik ?
Wizard_gp - Pon Kwi 16, 2012 18:48

Raptile napisał/a:
Wizard_gp, zamyka licznik ?


Nie wiem, nie sprawdzałem, ale jak sprzawdzę (na torze oczywiście) to Ci powiem :)

Senn - Pon Kwi 16, 2012 19:43

No i dopiąłeś swego Wizard_gp. Pamiętam jak obiecywałeś na roverkowych urodzinach że sobie wkońcu kupisz moto. Gratuluje zakupu i bezpiecznej jazdy życzę!
bociannielot - Pon Kwi 16, 2012 21:46

Wizard_gp napisał/a:
ale jak sprzawdzę (na torze oczywiście) to Ci powiem
lub na autostradzie w niemczech :mrgreen:
AndrewS - Sro Kwi 18, 2012 23:12

eee to ja swoja Dżawę zostawie w domu, coby Ci wstydu na zlotowym torze nie narobic :mrgreen:
Wizard_gp - Czw Kwi 19, 2012 11:06

Dzięki AndrewS, właśnie Twojego sprzęta się obawiałem, ale skoro zostwisz go domu to ja wygraną mam w kieszeni :D
Aro_1988 - Wto Kwi 24, 2012 23:31
Temat postu: Witam z nowym nabytkiem :D
Gratulacje nabytku i bezpiecznej jazdy życzę :wink:
darek_wp - Pią Maj 04, 2012 12:40

Witaj :smile: