Zobacz temat - [R200 i 25] Wybielanie świateł cofania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R200 i 25] Wybielanie świateł cofania

rovek - Pon Kwi 23, 2012 18:24
Temat postu: [R200 i 25] Wybielanie świateł cofania
Szukam info na temat wybielenia świateł cofania na styl MG ZR, kiedyś było na forum lecz nie potrafię teraz tego znaleźć. Jestem wyposażony w opalarkę, czy uda mi się rozkleić przy jej pomocy bez uszkodzenia szkła (plastiku)? Czy jeśli już rozkleję to uda mi się wybielić? I jak to się robi, zdziera się kolorową folię, szlifuje na połysk czy może coś innego?
Remigiusz - Pon Kwi 23, 2012 18:27

:?: W R200 światła cofania są białe :roll: W kloszu masz matowe białe pole gdzie się świecą światła od cofania :wink: Czy chcesz to mieć przezroczyste jak LExus :razz:
rovek - Pon Kwi 23, 2012 19:34

Lexus style to przesada. Myślałem, że piszę odpowiednio wyraźnie i subtelnie ale skoro nie wyszło to rozjaśnię sprawę.

Mam takie lampy:


A chcę mieć takie:


Czy da się przerobić lampy od R czy lepiej dać sobie spokój?

Oczywiście nie zaczynał bym tematu jeżeli nie miał by dla mnie sensu ekonomicznego ale niestety take są realia.

Wydryszek - Wto Kwi 24, 2012 13:18

Ja też bym poznał info na ten temat chociaż raczej nierealne bo plastik jakiś dymiony czy coś i nie da się tego zedrzeć i nikt by nie kupował lamp z ZR'ki jakby można o było zrobić w domowym zaciszu ale może ktoś coś wie na ten temat.
leszczu - Wto Kwi 24, 2012 20:42

Po pierwsze, tylne lampy bardzo ciężko rozkleić, a po drugie plastik jest dymiony fabrycznie i nic z nim nie zrobisz, chyba, że bardziej przyciemnisz. :wink:
rovek - Wto Kwi 24, 2012 21:01

Czyli pozostaje zmiana lamp. Dzieki za wyjaśnienie sprawy.
leszczu napisał/a:
plastik jest dymiony fabrycznie i nic z nim nie zrobisz, chyba, że bardziej przyciemnisz. :wink:

Co do przyciemniania mam złe zdanie, po pierwsze mi się nie podoba, po drugie mnie to wkurza, po trzecie to nie zgodne z przepisami, a po czwarte to bardzo dobre jak chce sie mieć wypadek.

Jago - Sro Kwi 25, 2012 22:44

Ja właśnie mam dylemat czy zmieniać lampy tylne na te wybielone. Które waszym zdaniem są fajniejsze?
rovek - Czw Kwi 26, 2012 07:25

Jago napisał/a:
Które waszym zdaniem są fajniejsze?

Zdanie innych sie nie liczy, jeśli tobie sie podoba to wymieniaj, a jeśli nie to zostaw.

leszczu - Czw Kwi 26, 2012 16:56

Ja powiem tak. Ja też na początku miałem dylemat czy kupić tylne lampy od ZR, bo w sumie niczym się prawie nie różnią. Ale jak się już zdecydowałem i je wstawiłem, to tyłek roverka od razu zmienił się na lepsze. :grin: Niby tylko wybielony kierunek ze światłem cofania, a daje bardzo ładny efekt. :grin: