Zobacz temat - [R25] Zatrzaśnięte drzwi! Pomocy!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Zatrzaśnięte drzwi! Pomocy!

Kocyk - Wto Kwi 24, 2012 10:29
Temat postu: [R25] Zatrzaśnięte drzwi! Pomocy!
Panie i Panowie! Mam strasznie kiepski problem.......
Niedawno zatrzasnęły mi się drzwi pasażera i po sprawie! Za cholerę nie mogę ich otworzyć... Zdjąłem to materiałowe obicie (bo całego boczka nie da rady przy zamkniętych drzwiach) i wyciąłem dziurę, żeby można było rękę tam włożyć. Wszystkie cięgna są sprawne, mechanizm centralnego zamka porusza tym dzyndzelkiem.. kombinowałem na milion sposobów coś tam poruszyć i nic! Podejrzewam, że coś się stało z tym zatrzaskiem...

Miał ktoś taki problem? Ktoś wie jak to można naprawić? Bo chyba wycinanie drzwi to nie byłby najlepszy pomysł :/


POMOCY!!!

bogdan75 - Sro Kwi 25, 2012 12:26

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=585264

[ Dodano: Sro Kwi 25, 2012 12:26 ]
a centralny normalnie zamyka i otwiera?,moze bezpiecznik poszedł?

JacK - Sro Kwi 25, 2012 21:04

ja miałem taki problem od strony kierowcy u mnie udało się przez wtyczke centralnym otworzyć a po rozebraniu taki plastik pękł w środku
dzikinosorozec - Pią Kwi 27, 2012 14:31

Ja miałem taki problem w drzwiach pasażera z przodu, razem z tatą rozwiązaliśmy to w ten sposób, że tak jak ty wycięliśmy otwór pod materiałowym elementem boczku. Następnie udało się odkręcić klamkę zewnętrzną, od środka drzwi są śruby, przez otwór po wyjęciu klamki włożyliśmy rurkę pół cala u uderzając w zamek popękały plastikowe elementy zamka i drzwi odpuściły, okazało się że w zamku spadła sprężyna od ryglowania i nie dało się ich otworzyć, centralny działał, tylko drzwi nie chciały się odblokować. Na koniec dokupiliśmy zamek na allegro i po sprawie.