Zobacz temat - Pomysł na oleje samochodowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Pomysł na oleje samochodowe

wiciu2xlc - Czw Maj 03, 2012 23:10
Temat postu: Pomysł na oleje samochodowe
Witam.
Taka sprawa mi na myśl przyszła: mam dostęp do hurtowni olejów samochodowych. Kiedyś tu na forum była zorganizowana akcja kupna olejów, ale niestety nie umiem namierzyć tego tematu. Pokrótce jeśli byłby ktoś zainteresowany olejem do samochodu, traktora albo kosiarki to mogę pomóc. Dostęp jest do najpopularniejszych marek olejów (info po kontakcie ze mną ).
Myślę, że mógłbym przystępne ceny wynegocjować z szefem.
Często jestem w woj. śląskim (3x w tygodniu ) i na opolszczyźnie raz ( Nysa, Prudnik, Głuchołazy), z opolskiego jestem, więc tu nie ma problemu. Jeżeli byłoby jakieś większe zamówienie to można razem do jakiegoś województwa wysłać większą ilość i się na spotach podzielicie.
Dostępne byłyby opakowania 1L, 4L, 5L, 60L i 200L :)

Zdaję sobie sprawę, że przedstawiam swoją myśl chaotycznie, ale myślę że wiadomo co co kaman. Proszę piszcie co myślicie o tym temacie. Nie obiecuję nikomu super zniżek, ale myślę że dałoby się zrobić tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Piszcie, zawsze można się jakoś dogadać, może skorzystamy na tym wszyscy :) Ceny uzgodnimy po informacji co i ile będzie potrzebne o ile ktoś w ogóle będzie zainteresowany :)
Piszcie na PW lub e-mail: wiciu2xlc@interia.pl Pozdrawiam