Zobacz temat - Na sportowo...kibicujesz?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Na sportowo...kibicujesz?

Rom - Nie Maj 06, 2012 11:33
Temat postu: Na sportowo...kibicujesz?
Zakładam temat sportowy bo przed najważniejszą imprezą w Polsce, dzieje sie tyle ciekawych rzeczy, a co będzie się dziać na olimpiadzie. Zapraszam do dyskusji w rytm przeboju koko spoko, piłka leci wysoko :lol:
Pawkaz - Nie Maj 06, 2012 11:40

Ja tam wole siatkowke :mrgreen:
tronsek - Nie Maj 06, 2012 11:44

Nie lubię piłki kopanej, a zwłaszcza w Polskim, mizernym wykonaniu, więc ta impreza mnie w ogóle nie interesuje.
Wolę żużel.

MaReK - Nie Maj 06, 2012 11:52

Ja chętnie obejrzę zmagania piłkarzy i organizatorów, a na koniec ocenię ;)
Liczę, że po stronie polskiej w organizacji wszystko się powiedzie. Miasta nie będą sparaliżowane, będę mógł sobie spokojnie przemieszczać się pomiędzy pracą a domem :) Co do naszej reprezentacji... nie wróżę tutaj rewelacji. Ale może z jeden mecz się uda wygrać albo przynajmniej zremisować :)

Zamierzam obejrzeć każdy mecz, o ile będzie transmitowany w ogólnodostępnej stacji ;)
Lubię oglądać piłkę, zwłaszcza na takich imprezach jak Euro czy MŚ.

Pozdrawiam,

pelson91 - Nie Maj 06, 2012 11:59

Jako, że przez 12 lat biegałem za tym okrągłym skórzanym balonem, to z tym sportem jestem dość mocno związany. Na pewno będę się starał obejrzeć jak najwięcej meczów. W sukcesy Polskiej reprezentacji nie wierzę, dlatego każdy dobry wynik będzie dla mnie sporą niespodzianką i zaskoczeniem ;)

Kibicuję Holendrom ;)

Rom - Nie Maj 06, 2012 12:12

Każda dyscyplina sportu znajdzie tu miejsce. Dzisiaj siatkarki z Turcją o olimpiadę. Boję się sędziowania po gospodarsku. :/ Byłoby super oglądać na olimpiadzie polski zespół.
Markzo - Nie Maj 06, 2012 12:41

http://jebzdzidy.pl/obraz...ka,na,euro.html :D
Rom - Nie Maj 06, 2012 12:50

Taaaaaak, czytałem już, że przebój będzie przerobiony na koko dżambo, później na koko szmbo! :mrgreen:
Vigoslaw - Nie Maj 06, 2012 15:22

Ja to jestem za koszykówką, więc o tym chętnie porozmawiam :)

Co do piłki kopanej, to jak zawsze balonik zostanie napompowany, a potem huk i wielkie jęki zachodu :razz:

Euro, to wielkie koszty, a na końcu FIFA wystawi rachunek i podsumuję tę imprezę.
od strony sportowej niech wygra najlepszy, ale nie mam zamiaru odrabiać (w podatkach) Euro do emerytury :wink:

Pozdrawiam,

V.

Rom - Nie Maj 06, 2012 19:19

Koszty duże, premie, kontrakty, ktoś na tym na pewno zarobi.
tronsek - Nie Maj 06, 2012 19:22

Rom napisał/a:
ktoś na tym na pewno zarobi.
a my będziemy to spłacać, przez dziesiątki lat.
luk474 - Nie Maj 06, 2012 19:27

mam lepszy pomysł:)

w środę u mnie jest mecz piłki nożnej kobiet Polska-Szkocja.... moze będą wymieniać się koszulkami:)

pelson91 - Nie Maj 06, 2012 19:28

nie będą;) u mnie w Nadarzynie też było kilka meczów reprezentacji Polski kobiet
tronsek - Nie Maj 06, 2012 19:31

pelson91 napisał/a:
u mnie w Nadarzynie też było kilka meczów reprezentacji Polski kobiet
i zapewne najciekawsza była tradycyjna wymiana koszulek :d
pelson91 - Nie Maj 06, 2012 19:35

Cytat:
i zapewne najciekawsza była tradycyjna wymiana koszulek :d

No właśnie chciałem nawiązać do tego, że nie było ;(

tronsek - Nie Maj 06, 2012 19:46

pelson91 napisał/a:
No właśnie chciałem nawiązać do tego, że nie było ;(
To nawet Polska, żeńska piłka nożna stoi na niskim poziomie :załamka:
pelson91 - Nie Maj 06, 2012 19:47

tronsek napisał/a:
To nawet Polska, żeńska piłka nożna stoi na niskim poziomie :załamka:

Czasami coś tam wygrają, ale co do tego poziomu o którym myślisz, to faktycznie jest kiepsko :p

gustav.pl - Nie Maj 06, 2012 21:01

Podobnie jak tronsek, nie jestem wielkim entuzjastą piłki kopanej, a na popisy naszych "magików" nie mogę patrzeć. A w ogóle, to po mojemu, jaki poziom reprezentacji gospodarzy taki i hymn imprezy :sad:
kris-tofer - Nie Maj 06, 2012 22:52

moją ulubioną dyscypliną sportową jest jazda roverkiem ;)
pelson91 - Nie Maj 06, 2012 22:55

kris-tofer napisał/a:
moją ulubioną dyscypliną sportową jest jazda roverkiem ;)

A myślałem, że skok wzwyż (jak ten sportowiec na avatarze, znany z historycznego gestu) :D

kris-tofer - Nie Maj 06, 2012 23:05

pelson91, a Twoją dyscypliną jest trzęsienie cycami?
w sumie niezłe masz te cyce :D

maniaq - Pon Maj 07, 2012 12:12

a co powiecie ze mamy 3 zawodniczke swiata w tenisie ? :) bo jak sie wspomina o Radwanskiej to najczesciej w kontekscie jej zarobkow O_o

i ktore to miejsce maja nasi pilkarze ?

z dyscyplin lubianych/uprawianych to jeszcze siatkowka i rowerowanie kolarstwo gorskie - XC, maratony, orientacja... Mamy Maje Wloszczowska , ktora od lata jest w czolowce, ale prozno szukac w TV info o tym :/

Pływak - Pon Maj 07, 2012 12:27

maniaq napisał/a:
a co powiecie ze mamy 3 zawodniczke swiata w tenisie ? :) bo jak sie wspomina o Radwanskiej to najczesciej w kontekscie jej zarobkow O_o

Tenisem się zupełnie nie interesuje ale o tym, że Radwańska jest co raz wyżej w rankingu WTA słuchać co "kilka dni", a o zarobkach to jeszcze nie słyszałem może nie te portale czytam co trzeba ;) Baaa wystarczy dziś wejść na onet na głównej mamy newsa http://sport.onet.pl/teni...,wiadomosc.html więc nie wiem o co chodzi z tym, ze słychać najczęściej o zarobkach :)

Pawkaz - Pon Maj 07, 2012 12:41

Ja za czasow Malysza ogladalem skoki.Planowalem wybrac sie do Zakopanego na zawody, ale nie zdazylem.
kris-tofer - Pon Maj 07, 2012 16:28

Pawkaz, pewnie Małysz zdążył wylądować zanim z wawy dojechałeś do Zakopanego? :)
magneto - Wto Maj 08, 2012 08:44

Generalnie jestem optymista ale wiem że polscy "piłkarze" znów nic nie pokażą i nie wyjdą z grupy, tym bardziej że jesteśmy w "grupie śmierci" ,bo nie ważne kogo mielibyśmy w grupie to dla naszej reprezentacji zawsze to będzie grupa śmierci. Chyba nawet eskimosi grają lepiej od nas :lol:


maniaq napisał/a:
bo jak sie wspomina o Radwanskiej to najczesciej w kontekscie jej zarobkow O_o

bo polacy to w większości taki naród że widzą tylko to ile ktoś zarabia, pomijając fakt jak ciężką pracą dana osoba osiągnęła sukces
Ja generalnie tej kobiety nie lubię,tenis też mnie specjalnie nie interesuje.

Rom - Wto Maj 08, 2012 09:23

Tak się złożyło, że na olimpiadzie nie będzie żadnej polskiej drużyny popularnych dyscyplin. Ale warto mimo wszystko przeżyć EURO w kibicowskim nastroju, w końcu to wydarzenie dla Polski historyczne i kto wie kiedy będzie następne. Szczególnie gdy organizacyjnie może być nie specjalnie udanie.
magneto - Wto Maj 08, 2012 10:38

Rom napisał/a:
Ale warto mimo wszystko przeżyć EURO w kibicowskim nastroju,

Oczywiście że będę kibicował- jak zwykle- Niemcom :smile:

maniaq - Wto Maj 08, 2012 11:01

Ogladac na pewno bede, bo i tak z domu bedzie strach wychodzic :D Najlepiej z W-wy byloby wyjechac, ale wakacje juz na majowke mialem, wiec teraz tylko praca...

Jakos ostatnio w sportach zespolowych nie idzie naszym, dolek jest. Siatkarze, reczna, nozna... wazne zeby sie odbili :)

a kibicowac bede naszym ;)

Rom - Wto Maj 08, 2012 11:36

maniaq napisał/a:
Ogladac na pewno bede, bo i tak z domu bedzie strach wychodzić


Ludzie domagają się pozakładania w zamykanych bram w kamienicach :neutral:

Ciufa - Wto Maj 08, 2012 11:40

maniaq napisał/a:
a kibicowac bede naszym

tak jak my z magneto, :D

leszczu - Wto Maj 08, 2012 11:44

A ja tam z przyjemnością obejrzę mecze naszej Reprezentacji. :grin:
HiS - Wto Maj 08, 2012 11:49

Kiedyś na "zniemczonych" polaków było pewne określenie... Polska ma dużo wad, ale największą bolączką tego kraju jest obecnie brak szacunku do "barw narodowych", napisałem w cudzysłowu ponieważ nie mówię już o silnym patriotyzmie a przynajmniej o dbaniu o interes własnego kraju, kraju w którym się żyje, płaci podatki, kształci, pracuje...
Rom - Wto Maj 08, 2012 12:00

Zastanawiam się, ilu Polaków podałoby się dobrowolnej mobilizacji w sytuacji wojny, a ilu zmieniłoby obywatelstwo? Jestem Polakiem, kibicuję Polsce i Polakom nawet w sytuacjach gdzie nie maja szans. Jeżeli w turnieju nie Polaków to podchodzę bardzo lajtowo.
bociannielot - Wto Maj 08, 2012 12:12

magneto, no fakt że oni mają jakieś szanse w porównaniu do nas, ale czemu Niemcom :?: :!: :mur:
Ciufa - Wto Maj 08, 2012 12:18

bociannielot, zobacz jego podpis :]
bociannielot - Wto Maj 08, 2012 12:18

Ciufa, no to miał sie kamuflować przecież, nie :?:
Rom - Wto Maj 08, 2012 12:25

Zakamuflowana... :grin: to słynne określenie prezesa Jarka i w narodowym spisie powszechnym chyba nie mogła być użyta.
kzrr - Wto Maj 08, 2012 13:10

bociannielot napisał/a:
Ciufa, no to miał sie kamuflować przecież, nie


Pewnie jest tak tajny że sam o tym nie wie :D :D :D

magneto - Wto Maj 08, 2012 19:29

bociannielot napisał/a:
magneto, no fakt że oni mają jakieś szanse w porównaniu do nas, ale czemu Niemcom

A dlaczego nie?
Pamiętam z dzieciństwa jak tata czy dziadek oglądał mecz to kibicowanie naszym zawsze oznaczało jedno....

Ciufa napisał/a:

maniaq napisał/a:
a kibicowac bede naszym

tak jak my z magneto,


To że jestem Ślązakiem nie ma z tym nic wspólnego :razz:
...ale tradycja zobowiązuje :wink:

HiS napisał/a:
Kiedyś na "zniemczonych" polaków było pewne określenie...

nie wiem czy to jest skierowane do mnie ale bycie Ślązakiem nie oznacza zniemczenia
Jestem dumny z tego że jestem Ślązakiem ...
Nie mam podwójnego obywatelstwa,do niemiec jadę tylko jak mnie z pracy wyślą albo po samochód.Nawet najbliższej rodziny tam nie mam


HiS napisał/a:
nie mówię już o silnym patriotyzmie a przynajmniej o dbaniu o interes własnego kraju,


przykład idzie z góry... oni też nie dbają o kraj tylko o własne interesy...

szymon1986 - Pią Maj 18, 2012 23:10

To wcale nie znaczy że trzeba robić tak jak te gamonie w rządzie,jesteś Polakiem więc dbaj o ten kraj,nie oglądaj się na innych...
Zawsze doceniam i podoba mi się lokalny patriotyzm ale Śląsk jest Polski ;) bez napinki :)
Jak dla mnie dziwnym jest takie zawzięte kibicowanie innym reprezentacją/klubom jak ma się swoją "repre" i klub ale to temat na inną dyskusję :)

bastek - Pią Maj 18, 2012 23:31

A siatkówką się ktoś interesuje? Polacy dzisiaj o 2.00 grają pierwszy mecz w Lidze Światowej z Brazylią.
zetes - Sob Maj 19, 2012 07:28

bastek napisał/a:
Polacy dzisiaj o 2.00 grają pierwszy mecz w Lidze Światowej z Brazylią.

No i wygrali 3:2 :grin:

Pawkaz - Sob Maj 19, 2012 11:31

bastek napisał/a:
A siatkówką się ktoś interesuje?

Ja sie interesuje.Wybieram sie do Katowic na LS w pierwszy weekend czerwca :wink:
Polska bedzie wtedy grala z Brazylia, Finlandia oraz Kanada.

bioly - Sro Wrz 04, 2013 16:12

Takze siatkowka i troche pilka nozna
Vigoslaw - Sro Wrz 04, 2013 21:32

Z racji ME w Słowenii, może jest ktoś, kto lubi kosza?

Pozdrawiam,

V.

maniaq - Sro Wrz 04, 2013 21:59

Ogolnie interesuje sie sportem, ale w ogolnym obiegu sa tylko pilkarze O_o

Sport w ktorym nic nei osiagamy, a o ktorym najwiecej sie pisze i mowi.

W najblizszy weeknd polska gra mecz z Australia w Pucharze Davisa na torwarze w Warszawie - zapraszam do kibicowania ;)

bociannielot - Czw Wrz 05, 2013 11:23

maniaq napisał/a:
Ogolnie interesuje sie sportem, ale w ogolnym obiegu sa tylko pilkarze O_o

Taka tradycja narodowa, cos jak że z reguły wygrywamy wojny i jestesmy po tym i tak w :dupa: , wręcz źle bysmy sie czuli przegrywając i osiagając sukces jak niemcy po II WŚ, taka dziwna nasza polska natura, włączasz mecz piłki nożnej żeby się powkur... że lewy znowu nie strzelił i żeby się zastanawiac gdzie tak w ogóle leży ta Czarnogóra :ok: . No bo jakby to było oglądac mecz i po nim nie móc zaśpiewac: nic się nie stało !! :lol: .