Zobacz temat - [land rover freelander] nie wkręca sie i wywala błąd niskieg
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [land rover freelander] nie wkręca sie i wywala błąd niskieg

madmat76 - Pon Maj 14, 2012 17:32
Temat postu: [land rover freelander] nie wkręca sie i wywala błąd niskieg
Witam nazywam sie Wojtas jest to mój pierwszy post na forum ,pozdrawiwm wszystkich użytkownikow. Jestem włascicielem landka freelandera 2003 td4 auto jest po wymianie pompy wysokiego cisnienia i wtryskiwaczy podejżewam za poprzedni własciciel w anglii śmigał na opale ,i dzieki tym zabiegom auto zaczeło jeżdzic odpalać diagnostyka przy uruchomieniu ijeżdzie do 2,5 tysiaca obrotów gasnie.Po przekroczeniu 2,5 tys obrotow wyskskuje bład niskiego cisnienia i autko zaczyna dymić.Kombinowalem podmieniając pompe paliwowa w nadkolu, wymieniłem odmę nie przyniosło to żadnych zmian prosił bym o jakies wskazówki pozdrawiam wojtas.
SyntaX - Pon Maj 14, 2012 20:07

Sprawdź czujnik ciśnienia na listwie wtryskowej i obejrzyj dokładnie węże od intercoolera.
U mnie jak wąż strzelił nie było widać pęknięcia za to było widać ładną chmurkę z tyłu i ciągnął max 2700 obrotów.

SLEZA - Pon Maj 14, 2012 20:40

SyntaX ma rację ,sprawdź to najgrubsze kolano, prędzej czy później zawsze pęka.
madmat76 - Nie Maj 27, 2012 15:33

dzieki panowie czyli jak na chłopski rozum czujnik cisnienia jezeli jest uszkodzony ,przy rozruchu i niskich obrotach błąd nie będzie wyskakiwał?!

[ Dodano: Nie Maj 27, 2012 15:33 ]
Witam temat odkopuje poniewaz tematu nie udało mi sie zakończć : w miedzyczasie wymieniłem turbine podmieniłem czujniki cisnienia pośredniego cisnienia na listwie czujnik doładowania w kolektorze ssacym przepływomierz i dalej nic !! !!!!!! auto odpala dymi i ma problem z wkręceniem sie na obroty ,około 2,5 tysiąca obrotów zapala sie diagnostyka i auto zaczyna szarpac i mocniej dymić . Prosze o jakies wskazówki co dalej robic.