Zobacz temat - [r220] regeneracja pompy wspomagania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r220] regeneracja pompy wspomagania

maniek007 - Pią Maj 18, 2012 16:52
Temat postu: [r220] regeneracja pompy wspomagania
Witam czy przerabiał ktoś z forumowiczów regeneracje pompy wspomagania??
Kupno używki do diesla to cena ok 250zł i beż żadnej gwarancji ze długo pochodzi. Jeżeli ktoś z waz wie jakie łożyska i simmering
i jak to w ogóle rozebrać żeby nic nie popsuć był bym wdzięczny za jakiś mały tutorial.

pgrad - Pią Maj 18, 2012 18:29

bez przesady. Ceny używanych zaczynają się od 40zł z przesyłką. przy okazji mam pytanie o to czy podejdą od innych modeli, bo wygląd mają taki sam... Ok różniły się od silników bezn i diesla, oraz z ręcznym i automatycznym napinaczem. Skąd wiedzieć jaki napinacz jest w samochodzie?
maniek007 - Sob Maj 19, 2012 15:13

I tu właśnie problem bo niepasuja wiem ze do bezyniaków kosztuje 40zl za używkę ale do diesla już kolo 200zl i niewiadomo czy i jak dlugo pochodzi wiec jezeli ktos z was rozbieral juz taką pompę to prosilbym o jakies info
pgrad - Sob Maj 19, 2012 23:06

Znalazłem zestaw naprawczy na ebay, ale składa się tylko z uszczelki papierowo metalowej. Mnie to nie urządza bo pompa słabo pompuje a nic nie cieknie. Też szukam czegoś bo w najbliższym czasie zamierzam też pompę wymienić bądź zregenerować.
AndrewS - Nie Maj 20, 2012 00:15

w serii T 2.0 benzyna podobno jest taka sama jak w SDI co najwyzej roznia sie króćcami pompa napedza tez pompe wody
moja ostro cieknie, ale jakos ciezko mi sie za to zabrac