Zobacz temat - [MG ZR] Możliwość wymiany lakierowanej częsci lusterka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] Możliwość wymiany lakierowanej częsci lusterka

Mafioz - Nie Maj 20, 2012 11:37
Temat postu: [MG ZR] Możliwość wymiany lakierowanej częsci lusterka
Witajcie,
Niedawno zakupiłem swój pierwszy samochód jakim jest MG ZR od forumowicza piter34 ;)
Pierwsze co to problem z lusterkiem, prawe jest przestawione tzn działa jak od anglika, czytałem że da sie to przestawić coś tam trzeba podważyć itd lecz ja rozważam inną opcję a mianowicie wymianę lusterek na elektryczne + dokupienie za marne grosze sterownika.

I tu rodzi się pytanie, raczej nie dostanę lusterek w kolorze karoserii więc czy da się zrobić tak, żeby ten polakierowany element przełożyć z moich starych manualnych lusterek do nowych elektrycznych żeby nie odstawały kolorystycznie a też nie trzeba było malować nic po wymianie lusterek?

Pozdrawiam.

leszczu - Nie Maj 20, 2012 11:39

Mafioz napisał/a:
I tu rodzi się pytanie, raczej nie dostanę lusterek w kolorze karoserii więc czy da się zrobić tak, żeby ten polakierowany element przełożyć z moich starych manualnych lusterek do nowych elektrycznych żeby nie odstawały kolorystycznie a też nie trzeba było malować nic po wymianie lusterek?

Da się bez problemu to zdjąć. Podważasz od dołu delikatnie i tyle. :wink:

Mafioz - Pon Maj 21, 2012 15:28

to fajnie, dziękuje za szybką odpowiedź, temat można w sumie zamknąć ^^

[ Dodano: Pon Maj 21, 2012 15:28 ]
Jeszcze jedno pytanie, czy lusterka od rover 45 pasują do mg zr? czy tylko mogę liczyć na lusterka z rover 25?
Bo np. nie wiem czy to pasuje bo mocowanie jakby inne trochę.
jak myślicie?

leszczu - Pon Maj 21, 2012 15:36

Mafioz napisał/a:
Jeszcze jedno pytanie, czy lusterka od rover 45 pasują do mg zr? czy tylko mogę liczyć na lusterka z rover 25?
Bo np. nie wiem czy to pasuje bo mocowanie jakby inne trochę.
jak myślicie?

Od R45 nie podejdą.