Zobacz temat - Rover 220 2,0 SD- potrzebuje opinii o tym aucie :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 220 2,0 SD- potrzebuje opinii o tym aucie :)

ldob - Nie Maj 20, 2012 20:13
Temat postu: Rover 220 2,0 SD- potrzebuje opinii o tym aucie :)
Witam!!
Zamierzam nabyć autko przedstawione w linku poniżej potrzebuje jak najwięcej informacji o tym aucie, czy warto czy też nie, jak sugestie odnośnie ceny, na co zwrócić uwagę. Będzie to moje pierwsze autko także przydałby się jakiś manual do tego co sprawdzić itd. :)
http://otomoto.pl/rover-220-2-0-sd-C23890478.html

rodzynpatryk - Nie Maj 20, 2012 21:07

Posiadam r200 z tym silnikiem od lutego i jestem zadowolony. Mi chodziło głównie o samochód małopalący i nie narzekam pod tym względem. Pracuje jako dostawca więc dużo poruszam się po mieście więc wiesz... spalanie po mieście ok 5.5/100, w trasie 4.8/100. Jak na razie poza wymianą oleju i filtrów nic nie musiałem robić, a przejechałem prawie 10tys już :)
Słyszałem, że warto zwrócić uwagę na tylne nadkola bo podobno bierze je korozja.
Ja Ci więcej wskazówek nie dam bo nie wiem nic więcej, ale może chociaż tym pomogę.

plemaster - Nie Maj 20, 2012 21:10

Trochę zły dział jak na to pytanie....więc zmień dział. Co do tego na co zwracać uwagę to sprawdź ten temat: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15124

Co do samochodu to ja bym brał z silnikiem SDi nie SD ;)

Adrian - Nie Maj 20, 2012 21:16

ldob,
Zapoznaj się z zasadami tego kącika i dorzuć zrzut ekranowy aukcji. :wink:

ldob - Nie Maj 20, 2012 21:25
Temat postu: [Rover 220 2,0 SD- potrzebuje opinii o tym aucie :)]
Zrzut z aukcji. I dzięki za przeniesienie tematu .
bociannielot - Nie Maj 20, 2012 23:51

Ja mam tylko dwa pytania: czemu chcesz kupić z komisu?, i co to za rura wydechowa :?: :shock: no i lipa jak dla mnie ten diesel bez klimy. Chociaż jeśli chodzi Ci o ekonomię to nawet mądrze, bez mniej spali i nie popsuje się nigdy :wink: .
kychu5 - Pon Maj 21, 2012 12:27

bociannielot napisał/a:
Ja mam tylko dwa pytania: czemu chcesz kupić z komisu?, i co to za rura wydechowa :?: :shock: no i lipa jak dla mnie ten diesel bez klimy. Chociaż jeśli chodzi Ci o ekonomię to nawet mądrze, bez mniej spali i nie popsuje się nigdy :wink: .

A co w tym złego że z komisu ?? ? Moja 25 jest z komisu i jest w stanie Bardzo dobrym zarazem wizualnie jak i technicznie i co ważne nie była też droga.Co do komisów to można trafić na dobre auto jak i na szrota ale to samo jest jak ktoś prywatnie sprzedaje samochód.
Pozdrawiam

ldob - Pon Maj 21, 2012 12:27

W komisie widze odradzacie kupna ale czy auto z komisu musi być gorszę od tego bezpośredniego właściciela?? rura jak rura mi chodzi o to aby jeździć dość ekonomicznie potrzebuje auta aby dojeżdżać do pracy i tyle :)
leszczu - Pon Maj 21, 2012 12:34

Co do auta, to prawdopodobnie było walone w przód , bo ma przycisk od przeciwmgielnych, a halogenów z przodu bak. Znaczka z tyłu z prawej strony na słupku tez brakuje. Ogólnie za dobrze nie wygląda. :neutral:
bociannielot - Pon Maj 21, 2012 12:58

kychu5, niby tak, ale ja z hanlarzami / komisami zbyt dobrych wspomnień nie wiążę, więc o ile nie znamy się bardzo dobrze na autach to nie kupujmy w komisach :wink: zresztą znam trochu ludzi handlujących autami to wiem o czym mówię :wink:
kychu5 - Pon Maj 21, 2012 17:12

bociannielot napisał/a:
kychu5, o ile nie znamy się bardzo dobrze na autach to nie kupujmy w komisach :wink:

I myślę że tymi mądrymi słowami możemy zakończyć pod którymi zresztą się podpisuje :)

ldob - Pon Maj 21, 2012 17:44

To bym poprosił jeszcze jakieś opinie o tym egzemplarzu z opisu wygląda na to że nie powinien być bity ale tego to nikt nigdy nie napisze.:)
Link do aukcji:
http://otomoto.pl/rover-200-C24371257.html

leszczu - Pon Maj 21, 2012 17:51

ldob, załóż sobie oddzielny temacik. :wink: