Zobacz temat - [r200]auto zagadka zapach paliwa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r200]auto zagadka zapach paliwa

deus5 - Wto Maj 29, 2012 17:37
Temat postu: [r200]auto zagadka zapach paliwa
Witam tak ja w temacie sprawa zagadkowa,moze pomozecie. posiadam rover 200 1,4 16v rok 99 w tym autku zamontowalem instalacje gazowa sekwencja i jest ok tylko ale. sprawa sie tyczy tylko cieplych dni w chlodne jest oki. gdy jade na gazie i uchyle szybe od kierowcy czuc w srodku smrodek benzyny gdzy przelacze na benzyne nie czuc nic. sprawa o tyle dziwna iz czuc tylko w cieple dni i przy uchylonej szybie gdy jade na lpg ,gdy ja zamkne smrodek snika, gdy przelacze na benzyne smrodek tez znika. co to,wie ktos?
Pawkaz - Wto Maj 29, 2012 18:49

Moze masz dziurke w tlumiku
hannar - Wto Maj 29, 2012 18:50
Temat postu: Re: [r200]auto zagadka zapach paliwa
deus5 napisał/a:
Witam tak ja w temacie sprawa zagadkowa,moze pomozecie. posiadam rover 200 1,4 16v rok 99 w tym autku zamontowalem instalacje gazowa sekwencja i jest ok tylko ale. sprawa sie tyczy tylko cieplych dni w chlodne jest oki. gdy jade na gazie i uchyle szybe od kierowcy czuc w srodku smrodek benzyny gdzy przelacze na benzyne nie czuc nic. sprawa o tyle dziwna iz czuc tylko w cieple dni i przy uchylonej szybie gdy jade na lpg ,gdy ja zamkne smrodek snika, gdy przelacze na benzyne smrodek tez znika. co to,wie ktos?

Witam
Sądzę że przełączenie na gaz nie powoduje zaprzestania pompowania paliwa przez pompę paliwową i ciśnienie paliwa gdzieś na nieszczelność powoduje wyciek. Proponuję wizytę u gazownika w celu sprawdzenia poprawności montażu instalacji gazowej.
Krzysztof

deus5 - Wto Maj 29, 2012 20:15

przelaczenie na gaz nie powoduje zaprzestania pompowania paliwa odcina tylko wtryskiwacze juz sprawdzone i jest ok z tym. zapach czuc tak jakby od strony wlewu paliwa moze to wlew
leszczu - Wto Maj 29, 2012 20:16

deus5 napisał/a:
moze to wlew

deus5, tego nie wiemy, ty tym autem jeździsz. Popatrz, obadaj sprawę. :wink: