Zobacz temat - [Rover 620 SDI] drgania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [Rover 620 SDI] drgania

NWACompton - Czw Maj 31, 2012 20:04
Temat postu: [Rover 620 SDI] drgania
Witam nie dawno kupiłem zielonego roverka 620 sdi ma parę bolączek ale ogólnie jestem zadowolony ale największym problem jest to iż samochód przy prędkości powyżej 100 zaczyna dziwnie drgać i jak przyspieszam coraz bardziej to są coraz większe . Również samochód dziwnie zachowuje się na dziurach dosyć mocno buja go jak się jedzie 100 i na drodze krajowej wpadnie w dziurę . Dodam jeszcze jeszcze że nie dawno zmieniałem opony bo myślałem że to jest przyczyna ale to tylko trochę pomogło . Przypuszczam, że to końcówki drążków kierowniczych ale nie jestem pewien. Może ktoś miał podobny problem to mógł by mi pomóc ?
tronsek - Czw Maj 31, 2012 20:16

NWACompton napisał/a:
samochód przy prędkości powyżej 100 zaczyna dziwnie drgać i jak przyspieszam coraz bardziej to są coraz większe .
Sprawdź zawieszenie, czy nie ma czasem luzów, końcówki drążków, same drążki, wyważenie kół, stan amortyzatorów.
NWACompton - Czw Maj 31, 2012 20:38

wyważenie kół jest w porządku i amortyzatory też to pewnie tak jak myślałem ale jeszcze sprawdzę dzięki za informacje jak wyeliminuje problem to napisze co było przyczyną
PanzerMajer - Pią Cze 01, 2012 07:41

Jeśli ci buja na drodze to na bank ze górne swożnie sa do wymiany ,wiem ze ludzie wymieniaja z wachaczmi ale sa koszta a sworzen tez da sie wymienić ja wymieniłem i po problemie idzie płynnie a co do drgania to sprawdz tarcze prawopodobnie z nimi jest coś nie tak .
plemaster - Pią Cze 01, 2012 08:33

Łączniki stabilizatorów też warto sprawdzić.