Zobacz temat - [R ALL] Brelok zaślepka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R ALL] Brelok zaślepka

papirzak - Pią Cze 08, 2012 18:13
Temat postu: [R ALL] Brelok zaślepka
Witam drodzy koledzy, forumowicze, klubowicze i miłośnicy naszych pięknych Roverków.
Ostatnio z nudów postanowiłem że zrobię sobie jakiś brelok do swojego autka a że nie miałem żadnych pomysłów stwierdziłem że będzie to logo w raz z zaślepką do pasów a teraz chciałbym go wam przedstawić i może ktoś miałby jakiś pomysł na lepszy brelok.

pazdzi0h - Pią Cze 08, 2012 18:58

jaka cena? chetnie bym kupil:)
tronsek - Pią Cze 08, 2012 19:03

papirzak napisał/a:
może ktoś miałby jakiś pomysł na lepszy brelok
:hm: może otwieracz ??
hvil - Pią Cze 08, 2012 19:52

fajny na czym ciąłeś?:)
KRYS - Pią Cze 08, 2012 20:24

super robota
ArO - Pią Cze 08, 2012 20:33

tronsek napisał/a:
papirzak napisał/a:
może ktoś miałby jakiś pomysł na lepszy brelok
:hm: może otwieracz ??


ja bym chcial bardzo :o

papirzak - Pią Cze 08, 2012 21:42

Laserem i na razie to tylko taka próba jak go dopieszczę :lol: to dam znać i jak ktoś będzie chętny to się na pewno dogadamy :grin: a o otwieraczu też myślałem ale nie miałem pomysłu, jak macie coś ciekawego to czekam na propozycje może coś wspólnie się wymyśli jakiś gadżet klubowy :grin:
hvil - Pią Cze 08, 2012 22:04

no taki jak ten brelok alez otwieraczem na koncu:)
bizon - Sob Cze 09, 2012 08:58

papirzak, a podaj orientacyjna cene zeby wogole bylo wiadomo czy sie zastanawiac
Alexi - Sob Cze 09, 2012 21:50

No to mi właśnie się rozchodziło żeby to było X-POWER ;p Z tym że ja nie mam cada i nie mam w czym zrobić projektu.
seyfer - Pon Cze 11, 2012 14:24

kiedys też sie bawiłem i mam takowy otweracz, co leży gdzieś w szafce. Jak znajde to wrzuce foto ;)
papirzak - Pon Cze 11, 2012 22:09

seyfer jak coś wrzucisz to chętnie zerknę i może coś wykombinuję a co do tej zapinki do pasów to jak ktoś jest chętny to za 10 zet mogę zrobić nowe już glancyś :grin:
pazdzi0h - Sro Lip 04, 2012 16:32

papirzak napisał/a:
seyfer jak coś wrzucisz to chętnie zerknę i może coś wykombinuję a co do tej zapinki do pasów to jak ktoś jest chętny to za 10 zet mogę zrobić nowe już glancyś :grin:


jestem chętny x2 , więc jak coś to podaj na pw nr konta i ile mam wpłacić za 2 szt + przesyłka,

pozdro!

[ Dodano: Sro Lip 04, 2012 16:32 ]
zakupilem od kolegi papirzak 2 szt breloczkow i musze powiedziec, ze pelna profeska:) breloczki super! zapakowane w "torebki z zapięciem strunowym" + kółeczka do tego, nic dodać, nic ując, jak kolega będzie jeszcze produkował to chyba jeszcze zakupie, goraco polecam!