Zobacz temat - [R200] Drążki i końcówki drążków - firmy TEKNOROT.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Drążki i końcówki drążków - firmy TEKNOROT.

kzrr - Wto Cze 12, 2012 11:47
Temat postu: [R200] Drążki i końcówki drążków - firmy TEKNOROT.
Siema,

Do wymiany mam z prawej i lewej strony drążki kierownicze i końcówki drążków.
Znalazłem na allegro całkiem ciekawą ofertą. Komplet na obie strony za 150 zeta.
Zadzwoniłem zapytać się jakiej firmy - TEKNOROT. Mi jest zupełnie nie znana, a opinie w necie są takie sobie - chociaż dotyczącą głównie wahaczy.


Pytanie - ktoś z was montował elementy zawiechy z tej firmy do 200 ?
Polecacie czy niezbyt ?

Raptile - Wto Cze 12, 2012 13:26

kzrr, Lece Ci dopomóc z RADĄ !

Ja mam drązki TEKNOROT. Jak narazie działają ;] Przejechane ok 10 tys km

A jeśli moja rada jest dla Ciebie nie pomocna , To Kup DELPHI roznica w cenie 10 zl ;)

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE !


NIECH MOC BEDZIE Z TOBĄ !

kzrr - Wto Cze 12, 2012 17:15

Ok, następne pytanie - czy końcówki drążków z Civica (rocznikowo odpowiednik naszego R400) będą pasówać do R200 - chodzi o te gwinty czy coś :D ?
tronsek - Wto Cze 12, 2012 17:35

kzrr napisał/a:
Ok, następne pytanie - czy końcówki drążków z Civica (rocznikowo odpowiednik naszego R400) będą pasówać do R200
:nie: Nie będą pasować. Całkiem inny kształt końcówki. Od Hondy Concerto podejdą.
Końcówka R400


Końcówka R200

bogdan75 - Wto Cze 12, 2012 21:46

jaka cena taki materjał,sam sonie odpowidz ...ja byle czego nie montuje!
kangaroo69 - Czw Cze 14, 2012 22:08

Ja też mam TEKNOROT i nie są złe :grin: A co do delphi to zależy z której fabryki :razz: Ja kupiłem łączniki stabilizatora tej firmy i są do tej pory świetne (17 tyś.) a kolegi łączniki do golfa po 3 miesiącach rdzą zaszły :wink: A a ta cena, to STRASZNIE drogo, bo ja za sztukę 40 pln płaciłem u nas w tamtym roku :/