Zobacz temat - [R400] Osłona prezgubu wew. od strony skrzyni
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Osłona prezgubu wew. od strony skrzyni

mat1834 - Sob Cze 23, 2012 00:02
Temat postu: [R400] Osłona prezgubu wew. od strony skrzyni
Witam
Mam problem z osłoną przeguba wew. w Roverku. Przeciąłem osłonę prawdopodobnie na płycie i niestety cieknie... i tu problem bo nie mogę nigdzie dostać owej osłony ;/
Czy ktoś się orientuje gdzie mogę kupić tą osłonę ? Już tyle szukałem ale z marnym skutkiem ;/ a może ktoś wie z jakiego innego modelu pasuje ta osłona ? Jak szukałem to znalazłem parę "Podobnych" osłon tylko z innych marek lub serii Rovera lecz nie znalazłem większych danych o tych osłonach, jaką maja średnice...
Proszę o Pomoc i Dziękuje

kadzaf - Sob Cze 23, 2012 15:17

Jesli mozesz to zmierz srednice na przegubie oraz na półosi wtedy bedzie mozna cos wiecej doradzic
mat1834 - Pon Cze 25, 2012 00:27

Postaram się w najbrzydszych dniach... ale jak tak patrze to identyczna osłona jest z Rovera 800 R800
i 400 tylko inny model...
Tak to nic z tego nie będzie muszę zmierzyć :)

azor77 - Pon Cze 25, 2012 08:59

mat1834 napisał/a:
Czy ktoś się orientuje gdzie mogę kupić tą osłonę ? Już tyle szukałem ale z marnym skutkiem ;/ a może ktoś wie z jakiego innego modelu pasuje ta osłona ? Jak szukałem to znalazłem parę "Podobnych" osłon tylko z innych marek lub serii Rovera lecz nie znalazłem większych danych o tych osłonach, jaką maja średnice...
Proszę o Pomoc i Dziękuje


Nie wiem jaki masz problem z podpasywaniem, proszę bardzo np

klik

I ta osłon spokojnie pasuje od strony koła sam niedawno zakładałem i jest ok

mat1834 - Wto Cze 26, 2012 09:53

Zmierzyłem średnicę tej osłony
na półosi 32mm na przegubie około 90mm bo było mi trudno zmierzyć i dł. tej osłony około 90
Ma ktoś możliwość dobrania osłony do tego ?
Pozdrawiam