Zobacz temat - Witam i pytam :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Witam i pytam :)

Hiro - Czw Cze 28, 2012 14:14
Temat postu: Witam i pytam :)
Witam wszystkich serdecznie.

Byłem już bywalcem tego forum, ale za cholere nie pamiętam nicka i maila. Było to parę lat temu.

Dlaczego tu jestem.
Z Roverem 75 rozstałem się ok. 2 lata temu maksymalnie wkurzony na niego (wysprzęglik, sprzęgło itp) Ciągle coś było nie tak pomimo wkładania w niego nowych części. Miałem też dość dowożenia auta do mechaników, którzy tylko psuli jeszcze bardziej auto.

Teraz przyszło mi coś do głowy - chodzi o zakup Rovera ponownie.
Jednak jako posiadacz już takiego auta podchodzę do tego z wielką ostrożnością.

Owszem przeglądam ogłoszenia, szukam teraz automatu w dieslu.

Zastanawiam się czy mając automat ryzykuję?? Powiedzcie mi.
Jakoś nie mogę się przekonać aby ponownie kupić diesla z ręczną skrzynią biegów.

Mam dużo wątpliwości, jedyne co ten rover ma i co mnie przekonuje to wygląd. Ostatnio poruszałem się Megane wersja 3, ale nie byłem zadowolony.
Teraz chcę kupić coś tańszego, ładnego, o co nie będę się bał, że ukradną. Przede wszystkim wygodne.

Pytanie ładować się w automat czym darować sobie Rovera 75??
Pytanie dla miłośników pewnie obrazoburcze, ale swego czasu też byłem miłośnikiem tego auta, szczególnie moja żona.

pozdrawiam

zetes - Czw Cze 28, 2012 14:53

Hiro, ja kupiłem w kwietniu 2009r R75, rocznik 2004 /model 2005/,1,8T benzyna, skrzynia manualna i do dziś nie miałem żadnego kłopotu poza koniecznością wymiany siłownika lewego zamka przednich drzwi. Kupiłem z rekomendacji jednego z kolegów, klubowicza. To ważne aby kupić dobry ezgemplarz, we właściwy sposób ekspoatowany. Ne jest też żle traktowany przeze mnie, dlatego mam nadzieję, że nie będzie jeszcze przez pare lat sprawiał kłopotów.