Zobacz temat - [MG ZT] Nie opadajacy fotel kierowcy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [MG ZT] Nie opadajacy fotel kierowcy

gandi84 - Nie Lip 01, 2012 16:52
Temat postu: [MG ZT] Nie opadajacy fotel kierowcy
Podciagnalem sobie fotel kierowczy do maxa bo bylo mi to potrzebne wajcha ktora do tego sluzy, nie mniej jednak nie chce to badziewie opasc spowrotem. Siedze jak na taborecie w aucie. probowalem juz a to na skraju ( tak sie ponosc podnosi) i jak najglebiej uscisc i wajchę zaciagnac i.... nic.... nie idzie tego opuścić na zot. Jak sobie z tym poradzic...?
amigojwr - Pon Lip 02, 2012 11:35

Podbijam temat, ja równiez podniosłem dźwignią siedzenie do oporu do góry, znajduje się ona z boku fotela kierowcy. Gdy próbowałem je obnizyć tą dźwignią nie da się.

PS. Zaznaczę, że czytałem instrukcję do rovera 75, siadam na fotelu, przenoszę cięzar na tył, pdchylając się na fotelu do tyłu, naciskam dźwignię i nici.

Jakieś wskazówki?

pozdrawiam :wink:

sknerko - Pon Lip 02, 2012 12:01

Dźwigni się nie naciska, tylko się ja podnosi do góry i odpycha się ręką od kiery i fotel jedzie w dół.
amigojwr - Pon Lip 02, 2012 12:04

mialem na mysli podnoszenie do góry właśnie, przetestuję jak wrócę z roboty :grin:

@sknerko: wentylator juz hula, wymieniłem silnik wentylatora, elektryk sprawdzał napięcie, było ok, jakieś tam kable nie miały styku, coś tam poizolował - ot powód! (ps. dzięki za poradę tel.) :ok:

pozdro :wink:

gandi84 - Nie Lip 08, 2012 19:25

Ja doszedlem do tego jak to dziala po odkreceniu fotela.... trzeba wlasnie siasc na koncu i niestety troche sily uzysz i szarpnac dupka dora dol kilka razy zeby zapadka wyskoczyla z zebatki i opadlo...