Zobacz temat - [Rover 416] Prośba o wstępną ocenę.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 416] Prośba o wstępną ocenę.

imperialista - Pon Lip 02, 2012 21:56
Temat postu: [Rover 416] Prośba o wstępną ocenę.
Czytam Was od 2008, więc witam tym serdeczniej!

Panowie, wiem że w ogłoszeniu szczegółów tyle co kot napłakał, ale jutro idę oglądać tego Roverka i dowiem się więcej. Moje pytanie natomiast brzmi czy na tych małych zdjęciach widzicie jakieś elementy, przy których włącza się Wam z miejsca lampka ostrzegająca, że coś jest nie tak?

Ps- nie za bardzo rozumiem dorzucanie przez gościa wszystkich drzwi. Kupił sobie drzwi "w razie czego"?!

http://tablica.pl/oferta/...5e7d2598;r:3;s:


Edit- > Okej- mamy wiecej informacji - http://otomoto.pl/rover-416-C24981507.html

Pozdrawiam serdecznie!

rafalmis1 - Pon Lip 02, 2012 22:08

naprawdę stwierdzenie wszystkie drzwi i klapa jest nie bardzo zrozumiała :mrgreen: może po prostu facet tak pieścił samochodzik, że zamiast porysowane części malować wymieniał na oryginał w świetnym stanie, ale to może
imperialista - Pon Lip 02, 2012 22:10

Autko było u niego niecały rok, co wynika z ogłoszenia na otomoto, więc wątpię żeby z miejsca się tak zaangażował :D chociaż miłość bywa ślepa ;)
rafalmis1 - Pon Lip 02, 2012 22:13

a jak to sprawdzasz??
imperialista - Pon Lip 02, 2012 22:18

Wnioskuję po tym, że auto pochodzi z Niemiec, rejestracja w kraju z września 2011, wtedy także OC i przegląd. Chociaż może źle wnioskuję, i pisząc "pierwszy wlasciciel" wcale nie ma na mysli "pierwszego właściciela z kraju".
rafalmis1 - Pon Lip 02, 2012 22:22

nie no ma napisane "pierwszy właściciel w kraju"
myślałem, że da się jakoś sprawdzić jak długo ogłoszenie wystawione jest, ponieważ, mój brat kupił samochód i po kupnie dowiedział się ze pól roku był na necie, ale jak to sprawdził, to do dziś nie wiem

imperialista - Wto Lip 03, 2012 17:31

Do zamknięcia, sprzątnęli mi go sprzed nosa. Że też zawsze trafiam na napaleńców, którzy na pierwsze oględziny przyjeżdżają z workiem ciepłego siana.