Zobacz temat - [R200] Problem z Komputerem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Problem z Komputerem

wolfik - Sob Lip 07, 2012 13:24
Temat postu: [R200] Problem z Komputerem
Witam. Posiadam Rovera 200 1.4 16 v mam problem z obrotami i w momencie gdy mechanicy chcą autko podpiąć pod komputer wyskakuje im komunikat "Zakłucenia w połaczeniu z ECU czy jakos tak" Czy jest możliwość że kostka któraś jest nie wpięta ?! Proszę o pomoc.
sTERYD - Sob Lip 07, 2012 14:01

jak mają taki komunikat, to pewnie ichni tester z Twoim autem nie zagada. a co masz za problem z obrotami? prawdopodobnie komputer w tym nie pomoże...
wolfik - Sob Lip 07, 2012 16:04

Dokładnie tak mam problem z obrotami ;/ są wysokie ale tak niskie ze auto przygasa :( . Średnio obroty to 1,5 tys.... Czasem 1,1 tys... Na dodatek gdy tankuje benzyne za kazdym razem odkrecajac wlec zaciaga powietrze... Może teraz jakoś to rozjaśni sytuacje,bo zjezdzilem sie po tylu mechanikach i nikt nie może nawet wpiąć mojego Roverka pod komputer :(
rovek - Sob Lip 07, 2012 16:08

Napisz skąd jesteś to będziemy mogli zaproponować Ci warsztat w w twoich okolicach, w którym możliwe będzie podpięcie twojego samochodu do testera.

wolfik napisał/a:
Na dodatek gdy tankuje benzyne za kazdym razem odkrecajac wlec zaciaga powietrze...
To jest normalne.
leszczu - Sob Lip 07, 2012 16:11

wolfik napisał/a:
Dokładnie tak mam problem z obrotami ;/ są wysokie ale tak niskie ze auto przygasa :( . Średnio obroty to 1,5 tys.... Czasem 1,1 tys...

Do przeczyszczenia silniczek krokowy i przepustnica. Poluzuj, też linkę gazu.

wolfik - Sob Lip 07, 2012 16:18

Dokładnie jestem z Chrzanowa 40 km od Krakowa... Był bym wdzięczny gdyby ktoś skierował mnie do odpowiedniego fachowca :)
rovek - Sob Lip 07, 2012 20:18

Tutaj masz spis warsztatów w twoim województwie: http://roverki.pl/czci-i-...atid=29&start=0
zdzichu - Sob Lip 07, 2012 23:31

W najbliższej okolicy chyba kompa nie znajdziesz. Zapytaj w Libiążu za Agatem po lewej. Jestem z Chełmka. Jeżeli chce ci się przyjechać to napisz na PW