Zobacz temat - [r 416Si] Problem z immo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r 416Si] Problem z immo

seqqes - Sro Lip 11, 2012 08:39
Temat postu: [r 416Si] Problem z immo
Witam, po raz kolejny mam problem z immo w moim roverku 416 si z 97 r. Ostatnio wszystko było jeszcze ok, ale nagle samochód przestał otwierać się przez pilota. Pomyślałem, że to bateria padła, więc wymieniłem ją zgodnie z instrukcją, lecz po zsynchronizowaniu nie działały nadal piloty. Jeździłem przez jakiś czas otwierając samochód kodem, aż do czasu kiedy zatrzymałem się na stacji, aby zatankować i po powrocie immo nie chciało się odblokować. Samochód stoi teraz na parkingu i nie umiem go odblokować. Kod jest wpisywany poprawnie lecz za każdym razem immo się nie odblokowuje. Próbowałem jeszcze odłączyć akumulator na jakiś czas, lecz nadal nic. Proszę o pomoc i porady.
bizon - Sro Lip 11, 2012 08:56

seqqes napisał/a:
immo się nie odblokowuje

tzn co sie dzieje? nie kreci rozrusznik i brzeczyk spiewa?
seqqes napisał/a:
nie działały nadal piloty

obydwa piloty jednoczesnie przestaly dzialac?

seqqes - Sro Lip 11, 2012 15:40

Obydwa niestety :sad:
Brzęczyk krzyczy a rozrusznik nie kręci

bizon - Sro Lip 11, 2012 15:44

A piloty otwieraja centralny??

[ Dodano: Sro Lip 11, 2012 15:44 ]
no bo dwa raczej by sie nie popsuly jednoczesnie. dodatkowo jesli kod tez nie dziala to szukal bym winy w centralce alarmu, ewentualnie w odbiorze sygnalu z pilota, a nie w samych pilotach

leszczu - Sro Lip 11, 2012 15:57

seqqes, do sprawdzenia bezpieczniki od centralki. :wink:
seqqes - Sro Lip 11, 2012 16:18

No właśnie nie otwierają. Jeden pilot na 99% jest niesprawny od jakiegoś czasu. Z drugim były problemy ale otwierał auto i odblokowywał immo. Jeśli problem z centralką, to tylko do elektryka samochodowego z tym??
leszczu - Sro Lip 11, 2012 16:34

seqqes, zrobiłeś, to co wyżej napisałem ??
bizon - Sro Lip 11, 2012 17:11

a kluczem jak otwierasz to otwieraja sie wszystkie drzwi czy tylko kierowcy?? bo jak wszystkie to centralka napiecie dostaje ale glupieje cos
Robsajson - Sro Lip 11, 2012 21:49

Przeczytaj to:
http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=40
Ostatnio kilka dni walczyłem z immobilizerem.

seqqes - Czw Lip 12, 2012 14:22

Wszystkie drzwi się otwierają.
A bezpiecznik od centralki znajduje się w puszce pod maską? I który to jest bo nie kojarzę, żeby był tam jakiś od centralki?

sTERYD - Czw Lip 12, 2012 14:33

bezpiecznik od alarmu znajduje się w kabinie za schowkiem.