Zobacz temat - mandat jako widzimisie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Prawo i ubezpieczenia - mandat jako widzimisie

TipToe - Pią Lip 27, 2012 23:04
Temat postu: mandat jako widzimisie
Witam, mam problem dostalem mandat za zasmiecanie i picie wydmuchalem 0,84 co jest prawda. Chodzi o to ze złapali mnie po imieninnach krzystofa ktroe przelozylem, i powiedzieli ze albo przyjmuje 100zł albo sprawa strafia do sadu tylko nie wiem wtf? matka przywiozła mnie z immienin krzystofa z kolega.Kolege pusciili a mi wniosek do sadu wyslali Nie wiem co kolega zeznal ale pewnie ze jestesmy pod wyływelm ale czy policja moze od tak bez burd wstawic mandat, przeciez bylismy spokojni! Zapomnialem dodac ze przed podpiasniem 0,84 przeklinali i byli agreswyni ale to pewnie niczego nie wnosi pls o pomoc;p
Kozik - Sob Lip 28, 2012 07:40

a może przybliżysz w jakich okolicznościach zostałeś zatrzymany?
bociannielot - Sob Lip 28, 2012 08:54

TipToe, było nie było są wasze słowa przeciwko ich więc trudno będzie cokolwiek wywalczyć
kzrr - Sob Lip 28, 2012 10:16

Ja u nas nigdy nie dostałem mandatu za picie w miejscu publicznym :rotfl:
TipToe - Sob Lip 28, 2012 10:17

Szedlem chodnikiem normalnie i nagle podjechal radiowoz, wysiedli i zaczeli cos tam platac o tym ze ich wyzywalismy na innym osiedlu i ze 100 za smiecenie i picie bedzie. Nie wiem o co dokladnie im chodzilo. Interesuje mnie tez ze zadnych zeznan nie pisali, dal mi tylko do podpisu jaki papier gdzie przypiety byl paragon z alkomatu i napisane ze przed badaniem wypilem 4 piwa nic wiecej
chmielu - Sob Lip 28, 2012 10:21

eee, a w momencie zatrzymania miales przy sobie otwarty alkohol? jak nie to niech sobie w dupe wsadza ten mandat. zasmiecanie - zlapali Cie na goracym uczynku?

moim zdaniem takie zatrzymanie idacego sobie po prostu czlowieka na ulicy, ktory ma zaledwie 0,84 jest calkiem bezpodstawne

Kozik - Sob Lip 28, 2012 10:44

chmielu napisał/a:
moim zdaniem takie zatrzymanie idacego sobie po prostu czlowieka na ulicy, ktory ma zaledwie 0,84 jest calkiem bezpodstawne


chyba, że TipToe, nie jest całkowicie niewinny ;)

bociannielot - Sob Lip 28, 2012 10:57

chmielu napisał/a:
moim zdaniem takie zatrzymanie idacego sobie po prostu czlowieka na ulicy, ktory ma zaledwie 0,84 jest calkiem bezpodstawne

To jest Polska tu mnie nic nie zdziwi ;)

piek - Sob Lip 28, 2012 11:07

jeżeli nie miałeś przy sobie otwartej butelki lub puszki z piwem to nie mogą dać Ci mandatu za picie. Wydruk z alkomatu był twój ? W sumie nic nie wnosi bo picie nie jest zabronione. Trzeba wziąć pod uwage to że ani straży miejskiej ani policji nie chce sie bujać po sądach specjalnie po to żeby wyrobić norme, poza tym najczęsciej przed wezwaniem do sądu jest wezwanie na komende w celu ustalenia o co dokładnie poszło.
Zeznań nie spisują przy radiowozie.
Wytrzeźwiej i napisz wyraźnie o co poszlo :D

dobryziom - Sob Lip 28, 2012 22:36

bo pić to trzeba umieć :) jak dla mnie ta cała historia coś się kupy nie trzyma?...
TipToe - Pon Sie 06, 2012 16:29

dobra przyszlo wezwanie na poniedzialek, zobaczymy co i jak:>