Zobacz temat - [r620si] Prawidolowe wygluszenie drzwi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [r620si] Prawidolowe wygluszenie drzwi

mateooo25 - Nie Sie 05, 2012 14:10
Temat postu: [r620si] Prawidolowe wygluszenie drzwi
witam czy ktos wygluszal drzwi w roverku ? Posiadam tasme dekarska TYTAN, jak nalezy to zrobic , czy cos oprocz tasmy bedzie potrzebne? jak naljepiej wykleic.
fantasta - Pon Paź 01, 2012 22:30

No właśnie właśnie, niech ktoś doświadczony się wypowie. :mrgreen: Też by mi się jakaś podpowiedź przydała, bo nie wiem czy sam się tym zająć czy jednak odłożyć trochę kasy i jechać do serwisu. W Warszawie w sumie mam gdzie, bo jest SztukaWyciszania.pl ale wiadomo zawsze kasy mało :razz:
frydrys - Wto Paź 02, 2012 21:53

ja wygłuszałem taka tasma, potrzebna bedzie opalarka lub suszarka z tym ze opalareczka szybciej rozgrzejesz zasada jest prosta drzwi musza byc oczyszczone z brudu i odtłuszczone benzyna ekstrakcyjna odcinasz kawałek jaki bedzie ci potrzebny rozgrzewasz go jednym z urządzeń wymienianych wyżej i naklejasz dociskajac oczywiscie :razz: tasma sie licho lepi a po rozgrzaniu lepkosc jest duzo duzo lepsza
Bartek8508 - Pią Paź 05, 2012 09:47

Przed wygłuszeniem warto oczyścić spód drzwi ze śmieci, udrożnić kanały odpływowe, nasmarować zamki, prowadnice szyb i przejrzeć wszystkie elementy bo po wygłuszeniu będzie się ciężko do nich dostać. Zwróć też uwagę na kable i cięgna od zamka żeby nie brzęczały. Zabawy jest z tym sporo ale warto się tym zająć.