Zobacz temat - [R75] zakleszczony elektryczny fotel. Potrzebna pilna pomoc!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] zakleszczony elektryczny fotel. Potrzebna pilna pomoc!

Nicpek24 - Nie Sie 12, 2012 00:00
Temat postu: [R75] zakleszczony elektryczny fotel. Potrzebna pilna pomoc!
Witam kochanych Roverkowców, potrzebuję szybkiej pomocy (w poniedziałek wyjazd w Polskę we dwoje) - zakleszczony elektryczny fotel :(
Dzisiaj podwoziłem moim R75 podpite i lekko nieokrzesane towarzystwo, pasażerowi siedzącemu z tyłu było zbyt przestronnie więc przesunął fotel na maksa do przodu.
Problem w tym, że w tak zwanym międzyczasie wykonywał ruchy ciałem do przodu - tak jak przy fotelach bez elektryki. Dojechał do deski rozdzielczej tak blisko, że nie mógł wyjść z auta :) - tu zaczyna się problem. Siedzisko ani drgnie do przodu ani do tyłu (oparcie działa bez zarzutu) - słychać jak załączają się silniczki w momencie naciskania przycisku sterowania.
Jest późno i ciemno więc póki co nie mam możliwości obejrzenia prowadnic.
Może ktoś z was miał podobny problem i podpowie jak odblokować ten fotel.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

kranik01 - Nie Sie 12, 2012 00:30

Spróbuj usiąść na fotelu, przesuwając fotel do tyłu spróbuj mocno odpychać się nogami, może zaskoczy.
kris-tofer - Nie Sie 12, 2012 21:02

chyba, że coś wpadło w prowadnicę fotela - szynę i nie chce do tyłu odjechać.
Nicpek24 - Nie Sie 12, 2012 21:14

Dzięki za podpowiedzi.
Za dnia obejrzałem przycisk do sterowania siedziskiem i okazało się, że jest przekoszony (pewnie od szarpania z myślą, że to dźwignia ;] ), Zdjąłem go, założyłem prosto i gra gitarra :D
Roverek to solidne i wytrzymałe auto.


Pozdrawiam

kris-tofer - Nie Sie 12, 2012 21:18

Nicpek24 napisał/a:
Roverek to solidne i wytrzymałe auto.

:mrgreen:

automechanik - Pon Sie 13, 2012 06:05

Nicpek24, no to masz szczęście,mojej żonie udało się go złamać