Zobacz temat - [R200] Potrzebuje pomocy mechanika z Gdańska
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Potrzebuje pomocy mechanika z Gdańska

Atris - Sob Sie 18, 2012 23:55
Temat postu: [R200] Potrzebuje pomocy mechanika z Gdańska
Zna ktoś jakiegoś dobrego mechanika/blacharza z Gdańska, który doprowadziłby do porządku auto po małej kraksie? Stuknęłam kolesia w tył, lewa strona przodu troche poturbowana:(

Po zdjęciu zderzaka okazało się, że wzmocnienie zderzaka jest przyspawane do odbojników, a odbojniki do belki i tego się nie da odkręcić i wgl wszystko pospawane (a podobno kupiłam auto bezwypadkowe;/) :???: . Myślałam, że dam rade sama to wymienić, ale niestety jest dużo gorzej niż myślałam, nie znam nikogo kto umiał to zrobić, a boję się zaufać byle komu. Chłodnica się uchowałą, nie cieknie, ale pękniety jest wlot powietrza i obudowa od filtra (silnik gubił obroty podczas jazdy jak próbowałam wrócić z wypadku- było konieczne holowanie) i jeszcze pod filtrem lata jakiś zbiornik nie mam pojęcia od czego:(

Jeśli ktoś ma, to proszę o namiary na jakiegoś speca z Gdańska godnego zaufania.
Z góry dziękuję.

Vigoslaw - Nie Sie 19, 2012 09:40

Hej,

W jakiej części Gdańska stoi samochód?

Ogólnie to nie polecam szukać w Gdańsku, bo ceny są dużo wyższe niż na obrzeżach
Jeżeli będzie jakiś sposób na przetransportowanie samochodu w okolice Gdańska, to mogę się wstępnie popytać znajomego.
Fajnie by było, jak byś wrzuciła zdjęcia szkód, pozwoli to omówić szacowane koszty naprawy...

Pozdrawiam,

V.

Atris - Czw Sie 23, 2012 13:19

Dzięki za odpowiedź i propozycję:) Udało mi się już znaleść mechanika- sąsiad mi polecił. Mam nadzieje, że była to dobra decyzja:) Jutro wieczorem autko do mnie wraca i się okaże :) Pozdro!