Zobacz temat - [rower 400]nie pali na jeden cylinder
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [rower 400]nie pali na jeden cylinder

dulis1 - Nie Wrz 02, 2012 12:07
Temat postu: [rower 400]nie pali na jeden cylinder
Ludzie masakra mój roverek nie pali na benzynie na czwarty cylinder. Na gazie chodzi normalnie!Sprawdziłem wtryski,świece nowe,kable nowe,iskra jest,wszystko ok.Wykręce świece z trzeciego cylindra-czwarty chodzi.Co jest grane!Ktoś ma jakiś pomysł.POMOCY!!!
kadzaf - Nie Wrz 02, 2012 12:25

a przełoz wtrysk z cyla na którym pracuje bez zarzutu.Wtedy wykluczy sie jego zasilanie
Dr.Stein - Pon Wrz 03, 2012 14:49

Bez Sensu, nie kapuje jak można stwierdzić że nie pali na 1 cylinder? Po czym do tego dojść że tak jest ? Bez urazy oczywiście bo nie mam żadnych aluzji ani pretensji do Ciebie tylko jestem Ciekaw jak to można ocenic ?
leszczu - Pon Wrz 03, 2012 14:51

Jak sprawdzałeś te wtryski ??
kadzaf - Pon Wrz 03, 2012 20:26

Dr.Stein napisał/a:
Bez Sensu, nie kapuje jak można stwierdzić że nie pali na 1 cylinder? Po czym do tego dojść że tak jest ?

Moze po kolorze i stanie swiecy zaplonowej, a najbardziej to chyba na słuch ,bedzie nierówna praca na wolnych oraz wieksze szarpania silnikiem

Adrian - Pon Wrz 03, 2012 21:11

Dr.Stein napisał/a:
nie kapuje jak można stwierdzić że nie pali na 1 cylinder?
Odpal samochód, podnieś maskę i ściągnij jeden kabel ze świecy. Różnicę usłyszysz na 100%. :wink:
dulis1 - Czw Wrz 06, 2012 19:44

Okazało się ,że jednak wtrysk jest walnięty .Wymieniłem,pali na wszystkie cztery ale to jeszcze nie jest to ,jest trochę mułowaty!