Zobacz temat - [R25] Silniczek wycieraczek przednich
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Silniczek wycieraczek przednich

mati08 - Sro Wrz 26, 2012 17:32
Temat postu: [R25] Silniczek wycieraczek przednich
Witam,

Dzis padł mi silniczek wycieraczek przednich :sad: . Mam pytanie czy silniczek od R200 będzie pasował ?? ? Na allegro zauważyłem ze sprzedają silniczki do R200 z opisem ze sa tez do R25. Rozumiem ze mozna stosowac je zamiennie a nie chce kupic or R200 i potem odsylac jak cos nie bedzie pasowac.

leszczu - Sro Wrz 26, 2012 17:36

Pasować będzie. Napisz jaki masz problem z tym silniczkiem ??
mati08 - Sro Wrz 26, 2012 17:45

Przez kilke dni wariowal 1 bieg wycieraczek pozostale chodzily OK. Dzis po jednokrotnym uzyciu wycieraczek i probie ponownego uzycia przestaly dzilac. Wymienilem bezpiecznik na nowy ale znowu sie przepalil. Czytalem na forum ze to jakies zwarcie w silniczku wycieraczek, wiec podjalem decyzje o wymianie silniczka. Czy slusznie sie okarze :???:
leszczu - Sro Wrz 26, 2012 17:55

Ja od siebie napisze ci taka rade. Czy odwołasz się do niej to już twoja sprawa. :grin:
Napraw ten silniczek co masz. Problem leży po jednaj małej blaszce w środku silniczka która po prostu się podpaliła i trzeba do niej dolutować kawałek innej blaszki. Załóżmy, że kupisz inny silniczek. W nim tez może być ten sam problem, bo to często powtarzająca się usterka w tych modelach.