Zobacz temat - [MG ZS] 2002, 85k na liczniku za taką cenę...?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZS] 2002, 85k na liczniku za taką cenę...?

gammathough - Nie Wrz 30, 2012 18:21
Temat postu: [MG ZS] 2002, 85k na liczniku za taką cenę...?
Witam,

na forum jestem świeży- znajomy zaraził mnie tymi samochodami (sam posiada Rovera 25) i myślę nad zakupem już większego nieco na dzień dobry.

Moją uwagę przykuł niniejszy egzemplarz:

http://otomoto.pl/mg-zs-2...-C23480189.html

Było już to auto wałkowane na tym forum? 12500 za taki samochód wydaje się być mi nieco podejrzany. A szkoda by było, bo u mnie pod firmą stało kiedyś takie cacuszko dokładnie w tym kolorze i byłem naprawdę zachwycony.

ADI-mistrzu - Nie Wrz 30, 2012 18:51

Powiem Ci że czasem trafiają się perełki za dobrą cenę.
Jak się właściciel zgodzi to najprościej wykręcić którąś świece i zobaczyć czy widać napisy na tłoku, jeśli nie to kręcony (gruba warstwa nagaru), jak widać to prawdopodobnie możliwe.

greg-si - Nie Wrz 30, 2012 19:34

Tylne lewe drzwi lekko wgniecione, przedni prawy błotnik też coś nieteges bo kierunku brak, brak anteny.
Zdjęcia strasznie słabe jednak coś mi się nie podoba pedał sprzęgła (bez nakładki?)
Ogólnie źle nie wygląda, cena normalna. Może warto jechać i oglądnąć jak nie masz daleko.

szylozbi - Nie Wrz 30, 2012 21:45

Miałem (formalnie dalej mam) dokładnie takiego samego. Niedługo będzie na sprzedaż, tylko w dieslu 101KM. Będzie do kupna tylko przez komis, ze względu na to, że zostawiłem go w rozliczeniu i wziąłem innego ZS-a. Ja oczywiście mogę być obecny przy oględzinach, znam dobrze auto. Jak byłbyś zainteresowany daj znać, fotki masz w moim garażu i podpisie.