Zobacz temat - Kto z klubu wylądował na wiocha.pl ??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Kto z klubu wylądował na wiocha.pl ??

Sirk - Czw Paź 04, 2012 23:28
Temat postu: Kto z klubu wylądował na wiocha.pl ??
Jestem ciekaw czy to klubowe autko www.wiocha.pl...



Przyznać się.

Remigiusz - Pią Paź 05, 2012 00:31

No co parkuje dobrze :wink: Pusty parking jak widać wiec obojętnie jak stoi jak tylko na chwile na zakupy poszedł :wink:

Ja się przyznam ze jeszcze gorzej parkuje jak jest pustka na parkingu i idę tylko na chwile do sklepu :mrgreen:

bizon - Pią Paź 05, 2012 08:18

najbardziej usmialem sie z komentarza jednego: "kupil rovera za 10 tys a mysli ze jezdzi mercedesem za 300tys" :D jak znam tego typu portale to tworca komentarza jest jakis gimnazjalista co marzy o maluchu, seicento albo golfie 1
Vigoslaw - Pią Paź 05, 2012 08:19

opisałem już to szybciej w innym wątku...

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=81454

Jak widać nie trafiło do ludzi :razz:

Pozdrawiam,

V.

joannak25 - Pią Paź 05, 2012 09:12

Ech już myślałam, ze mój, ale mam inne felgi :P

A tak serio to czepianie się parkowania na tak pustym parkingu jest trochę chore.

Pływak - Pią Paź 05, 2012 22:57

joannak25 napisał/a:

A tak serio to czepianie się parkowania na tak pustym parkingu jest trochę chore.

Niby tak ale co szkodziło stanąć prawidłowo jak pozostali? Ujęło by komuś na honorze jak by dodatkowe 2 sekundy poświecił na prawidłowe zaparkowanie? Nie wiem może mam dziwny nawyk ale nawet na pustym parkingu staje prawidłowo bo od jednego delikwenta sie zaczyna później drugi stanie obok też na środku i później pół parkingu tak stoi. Moge to zaobserwowac u siebie na uczelni gdzie nie ma zbyt wiele miejsca i wszyscy starają sie parkowac prostopadle, a wystarczy, ze z rana przyjedzie kilku delikwentów którym sie nie chciało i zaparkowali równolegle później dojadą następni i po godzinie nie ma gdzie stanąć, a zmieściło się dwa razy mniej aut niż gdyby wszyscy stanęli prostopadle. No ale co tam przyjechał z rana na uczelnie stanął jak popadnie i ma w dupie, ze dla innych braknie miejsca ważne, ze on już zaparkował. To samo u mnie pod firmą na parkingu dla klientów przyjedzie taki stanie skosem na 3 miejscach bo "on tylko na 2 minuty", a w międzyczasie przyjadą kolejni klienci, dwóch kurierów i już nie ma ani jak wjechać ani jak wyjechać :]

Alexi - Pią Paź 05, 2012 23:57

Pływak napisał/a:
No ale co tam przyjechał z rana na uczelnie stanął jak popadnie i ma w dupie, ze dla innych braknie miejsca ważne, ze on już zaparkował.


Dobrze pisze. Nie po to Pan Mietek się trudził by namalować/ułożyć te linie. To że akurat teraz nikogo nie było na parkingu nie znaczy że za 15 min nie zjadą się wszyscy. Za takie parkowanie też powinny się sypać mandaty nie tylko za to że ktoś stanie tam gdzie znak stoi zakazujący albo spóźni się z parkometrem 2 min.